Xerox na CeBITu 2003

Xerox představí v Hannoveru nové produkty a špičkové technologie
Xerox na CeBITu 2003

Bourne End, 20. února 2003 - CeBIT 2003 je pro společnost Xerox významnou příležitostí k prezentaci nejvýznamnějších produktů, novinek a obchodních strategií, což zdůrazňuje přítomnost prezidentky a výkonné ředitelky (CEO) společnosti Anne Mulcahy. Ředitelka Anne Mulcahy přednese řeč na ICT World Forum a navíc osloví mezinárodní tisk a konzultanty na setkání na Norddeutsche Landesbank Nord/LB Forum v areálu CeBITu 12. března.

 

Společnost Xerox na CeBITu 2003 opět potvrdí svou pozici inovátora kancelářských technologií a představí další dva důležité stroje, které rozšíří portfolio multifunkčních zařízení zvyšujících produktivitu: kombinovanou tiskárnu a kopírku DocuColor 3535 a kombinovanou tiskárnu a kopírku Xerox 1010. Oba produkty využívají pokročilou technologii a nabízejí vysoký výkon a kvalitu výstupu, které stanovují nové standardy v této oblasti. Mimo těchto dvou produktů naleznete na stánku společnosti Xerox také ostatní produkty a technologie z rozsáhlého portfolia tiskáren, multifunkčních zařízení a řešení pro management toku dokumentů.

 

DocuColor 3535, nový přírůstek do třídy DocuColor, která obsahuje velmi populární DocuColor 12 a nedávno uvedené DocuColor 1632 a 2240, posiluje vedoucí pozici společnosti Xerox v oblasti kancelářských řešení s vysokým výkonem a produktivitou. DocuColor 3535 je nejrychlejší multifunkční zařízení současnosti, které využívá toneru s emulsní agregací (Emulsion Aggregation – EA) v kombinaci s technologií tiskového stroje prověřenou na trhu díky použití v tiskárnách a kopírkách DocuColor 12 a DocuColor 2000. DocuColor 3535 dosahuje nových standardů v této oblasti, pokud jde o kvalitu výstupu, cenovou dostupnost a produktivitu pro středně velké zatížení při barevném tisku, kopírování a skenování.

EA toner vyvinutý společností Xerox přispívá k výjimečné kvalitě obrazu tiskárny a vysoké spolehlivosti, která snižuje provozní náklady nového modelu. DocuColor 3535 může tisknout a kopírovat až 35 barevných nebo monochromatických stran za minutu.

 

Na veletrhu bude představena také zbrusu nová černobílá digitální tiskárna a kopírka Xerox 1010, která tiskne 101 stran za minutu pomocí nejmodernější technologie a současně umožňuje plnobarevné skenování. Nabízí rychlost a jednoduchost kopírky kombinovanou s pružností a možnostmi kompletace lehké tiskárny. Jde o zařízení ideální pro velké kanceláře nebo malé až střední tiskárny. Xerox 1010 posiluje postavení společnosti Xerox v sektoru lehkých tiskáren s velkou kapacitou výstupu. Xerox 1010 je navíc jediným produktem ve své třídě, který je vybaven skenerem schopným skenovat barevné i černobílé předlohy.

 

Xerox vystaví také tiskové produkty určené především do kancelářského prostředí včetně barevné tiskárny Phaser 7300 A3 a oceněné barevné tiskárny Phaser 8200 A4 s pevným inkoustem. Obě tiskárny jsou ideální pro pracovní skupiny, které potřebují velmi rychlý a velmi kvalitní barevný tisk. Kancelářím, které tisknou větší objemy, nabízí společnost Xerox jednoprůchodovou laserovou tiskárnu Phaser 6200 A4, která kombinuje robustnost s výkonem 16 barevných stran za minutu a vynikající kvalitou výstupu. Xerox také vystaví jednoprůchodovou barevnou laserovou tiskárnu Phaser 7700 A3 - ideální pro profesionály z oblasti grafiky a médií, kteří vyžadují nejvyšší standardy kvality tiskového výstupu. Všechny čtyři tiskárny využívají bezkonkurenční osmileté zkušenosti společnosti Xerox z vývoje a ladění technologie jednoprůchodového laserového tisku.

 

Návštěvníkům veletrhu, kteří v současné době potřebují pouze samostatnou kopírku je určena série Document Centre 500. Jde o robustní kopírku, kterou je možné rozšířit na produktivní a pružné multifunkční zařízení jednoduše přizpůsobitelné produkčním potřebám jakkoliv firmy.

 

Mimo širokou nabídku hardwarových produktů bude společnost Xerox předvádět také softwarová řešení pro management tisku dokumentů a barev:

·         Splash G640 Server, navržený výhradně pro kombinovanou tiskárnu a kopírku DocuColor 12. Splash G640 nabízí, barevnou přesnost a inteligentní řízení toku dokumentů potřebné k maximalizaci kvality tisku i produktivity pro profesionály v oblasti grafiky

·         CentreWare Web, který administrátorům dovoluje efektivně řídit všechna jejich výstupní zařízení

·         Xerox FlowPort, který poskytuje jednoduchý způsob rychlého přesouvání dokumentů mezi fyzickou a elektronickou formou

·         mDoc, který dovoluje vzdálený přístup k podnikovým dokumentům při plném zajištění podnikové bezpečnosti

·         Rightfax, který umožňuje uživatelům zařízení Document Centre faxovat, tisknout a kopírovat na jednom a tomtéž zařízení, což šetří jak koncovým uživatelům, tak administrátorům čas i peníze.

 

– XXX

Xerox Europe, která je evropským zastoupením 6. největší světové společnosti zabývající se informačními technologiemi Xerox Corporation nabízí na celém území Evropy výrobky, řešení a služby značky Xerox. Posláním společnosti Xerox je nabízet zákazníkům uživatelsky jednoduchá řešení která spojují svět papírových a digitálních dokumentů a prostřednictvím sdílení poznatků zvyšují produktivitu podnikání.

 

 

Více informací o firmě Xerox naleznete na adrese www.xerox.cz.

Kontakt s médii:

Veronika Hrdličková, Xerox CR, 227 036 420,
E-mail: veronika.hrdlickova@cze.xerox.com

Ing. Martin Felix, Account Manager pro Xerox, Axicom s.r.o., tel. 602 578 181
E-mail: mfelix@axicom.cz

 

 

POZNÁMKA PRO REDAKTORY: Xerox®, The Document Company® a digitální X® jsou obchodní značky XEROX CORPORATION.

 

Váš názor Další článek: Microsoft stáhnul druhou betu Office 11

Témata článku: Nord, Bourne, Multifunkční zařízení, Barevné tiskárny, Tiskárny multifunkční, Xerox, Kopírky, Felix


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 34

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky