X-COMputers.eu nabízí nejvýkonnější přetaktované počítače v ČR

X-COMputers.eu nabízí nejvýkonnější přetaktované počítače v ČR

X-COMputers.eu prodávají počítače od roku 2006 a již od počátku se zaměřují jak na Počítače na míru, ale také na Nejvýkonnější přetaktované počítače.

Denně sledujeme vývoj počítačových komponent, takže když na trh přijde nové ještě vhodnější řešení, jsou do 24 hodin aktualizovány ukázkové počítačové sestavy. Služba Počítač na míru znamená, že ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a konzultujeme s ním jeho požadavky, které můžou být i vysoce nestandardní. Jako jediní v ČR trvale nabízíme 100% stabilní přetaktované počítače pro další desítky procent výkonu zdarma. Vrcholem nabídky jsou počítače, které kombinují splnění speciálních požadavků i maximální přetaktování. Za všechny počítače v nabídce jmenujme dva.

Nejvýkonnější herní počítač v ČR

Jedná se o extrémně výkonný počítač určený pro všeobecné herní nasazení i pro náročné výpočetní práce (střih videa, vědecké simulace, jiné náročné programy…). Pro tento účel je počítač vybaven procesorem s dvanácti virtuálními jádry, který je možné přetaktovat vysoko nad hodnoty nejvýkonnějších současných procesorů, dále obsahuje RAID0 ze dvou superrychlých SSD, 12 GB operační paměti a pro hry 3-Way SLI – nejvýkonnější grafické řešení současnosti, které navíc podporuje 3D Vision Surround.

 Klepněte pro větší obrázek

Důraz při výběru komponent byl kladen i na nízkou hlučnost sestavy, proto jsme zvolili extrémně tichý chladič procesoru, úplně bezhlučné SSD, velmi účinný zdroj a grafické karty s regulovaným chladičem. O bezpečnost dat se stará diskové pole RAID1, ve kterém může jeden z disků selhat, aniž by došlo ke ztrátě dat.

Výpočty na 24 jádrech

Jedná se o extrémně výkonný počítač určený pro náročnou výpočetní práci (střih videa, vědecké simulace, jiné náročné programy…). Pro tento účel disponuje počítač 24 virtuálními procesorovými jádry, která jsou možná přetaktovat vysoko nad hodnoty nejvýkonnějších současných procesorů, dále obsahuje 48 GB operační paměti a RAID0 dvou superrychlých SSD.

Klepněte pro větší obrázek 

Důraz při výběru komponent byl kladen i na nízkou hlučnost sestavy, proto jsme zvolili extrémně tiché chladiče procesorů, tiché pevné disky, úplně bezhlučná SSD, účinný zdroj a grafickou kartu s úplně bezhlučným chladičem. O bezpečnost dat se stará diskové pole RAID1, ve kterém může jeden z disků selhat, aniž by došlo ke ztrátě dat.

Témata článku: Starý počítač, Výkonný SSD, Počítačová simulace, Tichý počítač, Speciální sestava, Staré video, Počítačové komponenty, Nejvýkonnější SSD, Virtuální procesor, Střih

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje