X-COMputers.eu nabízí jako první v ČR přetaktované počítače s procesory Sandy Bridge

Příchodem nové platformy Intelu se vyznavači nekompromisního výkonu ve hrách i při práci dočkali další dobré zprávy.

Procesory Sandy Bridge nabízí o desítky procent vyšší výkon, navíc obrovské možnosti přetaktování a to vše při stejné spotřebě a nižší ceně než předchozí generace procesorů.

X-COMputers.eu hned v den fyzické dostupnosti těchto procesorů pro český trh aktualizovali nabídku a první zákazníci již mají objednané své počítače založené na těchto nejmodernějších technologiích. Buďte i vy jedni z prvních, komu bude doma nebo v práci tepat nejvýkonnější čtyřjádrový procesor současnosti.

Herní profík CrossFire

Jedná se o extrémně výkonný počítač určený pro herní nasazení v Ultra HD rozlišeních i pro náročné výpočetní práce (střih videa, vědecké simulace, jiné náročné programy…). Pro tento účel disponuje počítač čtyřjádrovým procesorem, který je možné přetaktovat vysoko nad hodnoty nejvýkonnějších současných procesorů, dále obsahuje RAID0 dvou superrychlých SSD, 8 GB operační paměti a CrossFire zapojení dvou grafických karet pro nejvýhodnější herní Ultra HD řešení současnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Důraz při výběru komponent byl kladen i na nízkou hlučnost sestavy, proto jsme zvolili účinný chladič procesoru, tiché pevné disky, úplně bezhlučná SSD a grafické karty s regulovaným chladičem. O bezpečnost dat se stará diskové pole RAID 1, ve kterém může jeden z disků selhat, aniž by došlo ke ztrátě dat.

Klepněte pro větší obrázek

Počítačová sestava Herní profík CrossFire byla do současné podoby upravena dne 9. 1. 2011 a je dostupná za 57 900 Kč.

Profi Photoshop

Jedná se o velmi výkonný počítač určený především pro práci v Adobe Photoshop CS5, dále také pro ostatní náročnou výpočetní práci (střih videa, vědecké simulace, jiné náročné programy…) a 2D/3D modelování. Pro tento účel disponuje počítač 4jádrovým procesorem, který je možné přetaktovat vysoko nad hodnoty nejvýkonnějších současných procesorů, dále obsahuje 12 GB operační paměti a profesionální grafickou kartu, která urychluje práci v CAD, CAM, 2D/3D programech.

Klepněte pro větší obrázek

Počítač je uzpůsoben pro rychlou práci v Photoshopu CS5 (výkonný procesor a velké množství RAM). Pro více informací si přečtěte článek o výhodách velkého množství paměti v Photoshopu CS5 (pdf).

Klepněte pro větší obrázek

Důraz při výběru komponent byl kladen i na nízkou hlučnost sestavy, proto jsme zvolili účinný chladič procesoru, tiché pevné disky a grafickou kartu s regulovaným chladičem. O bezpečnost dat se stará diskové pole RAID 1, ve kterém může jeden z disků selhat, aniž by došlo ke ztrátě dat.

Počítačová sestava Profi Photoshop byla do současné podoby upravena dne 9. 1. 2011 a je dostupná za 28 500 Kč.

Další článek: Sony chce být dvojkou v prodeji tabletů, chystá něco nečekaného

Témata článku: Výkonný počítač, Dostupná komponenta, Staré video, Herní počítač, Počítačové komponenty, Profesionální nasazení, Nejvýkonnější SSD, Crossfire, Obrovské množství, Počítačová simulace, Ultra HD, Herní karta, Profesionální střih, Střih, Výkonný procesor, Tichý počítač, Rychlý střih, Výkonný SSD, Předchozí výběr, Starý počítač, Photoshop

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší