X-COMputers.eu nabízí jako první v ČR přetaktované počítače s procesory Sandy Bridge

Příchodem nové platformy Intelu se vyznavači nekompromisního výkonu ve hrách i při práci dočkali další dobré zprávy.

Procesory Sandy Bridge nabízí o desítky procent vyšší výkon, navíc obrovské možnosti přetaktování a to vše při stejné spotřebě a nižší ceně než předchozí generace procesorů.

X-COMputers.eu hned v den fyzické dostupnosti těchto procesorů pro český trh aktualizovali nabídku a první zákazníci již mají objednané své počítače založené na těchto nejmodernějších technologiích. Buďte i vy jedni z prvních, komu bude doma nebo v práci tepat nejvýkonnější čtyřjádrový procesor současnosti.

Herní profík CrossFire

Jedná se o extrémně výkonný počítač určený pro herní nasazení v Ultra HD rozlišeních i pro náročné výpočetní práce (střih videa, vědecké simulace, jiné náročné programy…). Pro tento účel disponuje počítač čtyřjádrovým procesorem, který je možné přetaktovat vysoko nad hodnoty nejvýkonnějších současných procesorů, dále obsahuje RAID0 dvou superrychlých SSD, 8 GB operační paměti a CrossFire zapojení dvou grafických karet pro nejvýhodnější herní Ultra HD řešení současnosti.

Klepněte pro větší obrázek

Důraz při výběru komponent byl kladen i na nízkou hlučnost sestavy, proto jsme zvolili účinný chladič procesoru, tiché pevné disky, úplně bezhlučná SSD a grafické karty s regulovaným chladičem. O bezpečnost dat se stará diskové pole RAID 1, ve kterém může jeden z disků selhat, aniž by došlo ke ztrátě dat.

Klepněte pro větší obrázek

Počítačová sestava Herní profík CrossFire byla do současné podoby upravena dne 9. 1. 2011 a je dostupná za 57 900 Kč.

Profi Photoshop

Jedná se o velmi výkonný počítač určený především pro práci v Adobe Photoshop CS5, dále také pro ostatní náročnou výpočetní práci (střih videa, vědecké simulace, jiné náročné programy…) a 2D/3D modelování. Pro tento účel disponuje počítač 4jádrovým procesorem, který je možné přetaktovat vysoko nad hodnoty nejvýkonnějších současných procesorů, dále obsahuje 12 GB operační paměti a profesionální grafickou kartu, která urychluje práci v CAD, CAM, 2D/3D programech.

Klepněte pro větší obrázek

Počítač je uzpůsoben pro rychlou práci v Photoshopu CS5 (výkonný procesor a velké množství RAM). Pro více informací si přečtěte článek o výhodách velkého množství paměti v Photoshopu CS5 (pdf).

Klepněte pro větší obrázek

Důraz při výběru komponent byl kladen i na nízkou hlučnost sestavy, proto jsme zvolili účinný chladič procesoru, tiché pevné disky a grafickou kartu s regulovaným chladičem. O bezpečnost dat se stará diskové pole RAID 1, ve kterém může jeden z disků selhat, aniž by došlo ke ztrátě dat.

Počítačová sestava Profi Photoshop byla do současné podoby upravena dne 9. 1. 2011 a je dostupná za 28 500 Kč.

Další článek: Sony chce být dvojkou v prodeji tabletů, chystá něco nečekaného

Témata článku: Výkonný počítač, Předchozí výběr, Starý počítač, Počítačové komponenty, Photoshop, Počítačová simulace, Střih, Rychlý střih, Herní počítač, Tichý počítač, Staré video, Výkonný SSD, Herní karta, Dostupná komponenta, Nejvýkonnější SSD, Profesionální střih, Obrovské množství, Ultra HD, Výkonný procesor, Profesionální nasazení, Crossfire, Nejprodávanější počítačové sestavy na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 98

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky