www.nokiaontour.cz - nový web (nejen) o hudbě a extrémních sportech

Praha – 29. listopadu 2006 – Společnost Nokia dnes spustila nový, multimediálně nabitý web Nokia On Tour. Na internetové adrese www.nokiaontour.cz čeká na návštěvníky plno informací o hudbě, kapelách a hudebních akcích v rámci Nokia Music Tour a adrenalinových akcích Nokia Extreme Tour.
www.nokiaontour.cz - nový web (nejen) o hudbě a extrémních sportech

„Nokia On Tour je multimediální web, na kterém návštěvníci najdou čerstvé novinky ze světa muziky, informace o tom, co se děje na české a slovenské hudební scéně a nechybí ani zpravodajství o extrémních sportech a lidech, kteří se kolem nich pohybují,“ říká Šárka Baronová, marketingová a PR ředitelka Nokia ČR a SR.

 

Web je rozčleněn do pěti hlavních sekcí. V Nokia Music Tour návštěvník najde vše, co souvisí s hudbou. Music news přinášejí ty nejčerstvější zprávy z hudební scény, v kalendáři zajímavých hudebních akcí se návštěvníci mohou podívat, jaké hudební show na ně čekají v nejbližší době a v sekci Kapely se nacházejí profily hudebních kapel a informace s nimi související. Druhá sekce, nazvaná Nokia Extreme Tour, je věnována všem, kteří mají rádi adrenalinové akce. Opět nechybí čerstvé zprávy ze zajímavých sportovních akcí, stejně jako jejich kalendář na několik měsíců dopředu. Pro ty, kteří právě přemýšlejí nad koupí nového mobilního telefonu, je tu sekce Nokia Tips. V ní na návštěvníky webu čekají tipy a recenze na nejnovější přístroje.

 

Sekce Nokia Future Heroes dává šanci mladým sportovcům, kteří chtějí všem ukázat, že se „extrémních“ výzev nebojí. Jim je vyhrazena celá sekce, kde mají šanci na svoji prezentaci. Nechybí však ani fotogalerie z různých akcí jako např. Nokia Music Tour či Nokia Freestyle Motocross. Obrovské množství multimediálního obsahu je připraveno v sekci Stáhni si do mobilu. Za poplatek je možné stáhnout si animace, hry, monofonní a polyfonní melodie, reálné vyzvánění, tapety a videa na mobil a nechybí ani další skvělé zvuky do mobilu. Vše je řazeno v přehledných kategoriích. Obsah je s výjimkou Java her a reálného vyzvánění zhruba o 50 % levnější než jsou obvyklé ceny na trhu.

 

Webové stránky jsou také propojené s novým projektem www.i-legalne.cz, který nabízí legální stahování hudby. Nokia jako partner tohoto projektu chce pomocí rubriky „Inkubátor“ vybraným mladým interpretům a skupinám dát možnost živě vystoupit po boku „velkých kapel“ na hudebních projektech Nokia a samozřejmě se také prezentovat na stránkách www.nokiaontour.cz.

 

Internetové stránky Nokia On Tour se samozřejmě budou dále rozvíjet. Do budoucna se počítá s ještě rozsáhlejší interaktivitou.

 

O společnosti Nokia
Nokia je světový leader v oblasti mobilní komunikace určující vývoj a garantující stabilitu celého mobilního průmyslu. Nokia spojuje nejen člověka s člověkem, ale také člověka s informacemi, které jsou pro něj důležité, a to prostřednictvím uživatelsky přátelských a inovativních produktů. Jsou to mobilní telefony, ale také přístroje a řešení umožňující poslech hudby, práci s fotografií, videem a médii, hraní her a zařízení využitelná pro práci. Nokia nabízí vybavení, řešení a služby pro operátory a firemní klientelu.

Více o společnosti Nokia se můžete dozvědět na stránkách www.nokia.com.

 

Váš názor Další článek: Nástroj pro oznámení pravosti Windows bude nápadnější

Témata článku: Motocross, Mobilní telefony recenze, Mobilní telefony akce, Sans, Mobilní telefony v akci, Sportovní zpráva, Mobilní hra, Tour, Freestyle, T-mobile mobilní telefony akce, Tips, Heroes, Light


Určitě si přečtěte

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 42Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu