World Cyber Games 2002

9. července 2002
Hackeři jsou o 28% aktivnější
Mistrovství České republiky a Slovenské republiky
World Cyber Games 2002

Společnost ProGamers s.r.o., provozovatel a vlastník internetových stránek www.progamers.cz, zabývající se podporou kompetitivního hraní počítačových her v Čechách a na Slovensku, pořadatel mezinárodních turnajů PG Challenge a online profesionální Counter-Strike ligy oznamuje, že se stala strategickým partnerem nejprestižnější mezinárodní počítačové soutěže World Cyber Games 2002 pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

 

World Cyber Games 2002 (WCG 2002) je akce, jejímž cílem je být kulturním herním festivalem, který spojuje lidi celého světa bez ohledu na vzdálenost, národnost, politickou situaci či náboženství. WCG je symbolem olympijských her ve světě počítačů a posunuje tak progaming o další krok mezi běžné sporty. V letošním roce se této soutěže účastní 53 států světa a celosvětový generální sponzor, společnost Samsung, poskytl na Velké finále hotovostní ceny v celkové výši 300.000,- USD.

 

Mistrovství České republiky a Slovenské republiky bude probíhat ve dvou fázích. Nejprve bude zahájena online registrace hráčů, posléze proběhne online turnaj, který bude zároveň kvalifikací pro finále. Tohoto finále by se mělo účastnit přibližně 120 nejlepších českých a slovenských hráčů a místem konání bude letošní veletrh informačních technologií Invex 2002, který se bude konat 7.-11. října. Vítězové jednotlivých turnajů odjedou na přelomu října a listopadu hájit národní barvy do Korey na Velké finále WCG 2002.

 

Oficiální hry, ve kterých budou mít čeští a slovenští hráči možnost soutěžit jsou: Half-Life®: Counter-Strike, Quake III: Arena™, Unreal™ Tournament, Starcraft®: Broodwar® a Age of Empires™ II: The Conquerors.

 

Tisková konference, která seznámí odbornou i širokou veřejnost s detailními informacemi, proběhne 12.7.2002 v 10:00 hod. v rámci akce AMD PG Challenge Summer 2k2 v Křižíkových pavilonech na Pražském Výstavišti. Další informace budou v blízké době dostupné na internetové adrese wcg.progamers.cz.

 

ProGamers s.r.o.

WCG 2002 Strategic Partner

Váš názor Další článek: Hackeři jsou o 28% aktivnější

Témata článku: Starcraft, Games, Starcraft 2, Age of Empires, Half Life, Counter Strike, New Age, Half Life 2, Strike, Empires, Counter, Unreal Tournament, Challenge, Summer


Určitě si přečtěte

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 244

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

Teď už Chromium ovládne Windows 10 úplně. Microsoft dokončil WebView2

** Před dvěma lety se Microsoft zasnoubil s Chromem ** Nový Edge není zdaleka jejich jediné dítě ** Ještě důležitější je komponenta WebView2

Jakub Čížek | 44

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

** Windows už dávno nejsou pilířem podnikání Microsoftu ** Mnohem více mu vydělává cloud ** Pojďme si trošku zaspekulovat, kam až by to mohlo zajít

Jakub Čížek | 94

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

Porovnání deseti cloudových disků: kam a za kolik uložit 100 GB, 1 TB a 10 TB dat?

** Zjistili jsme, kam do cloudu nejvýhodněji uložíte data ** Vytvořili jsme žebříček cen deseti cloudových úložišť ** Ceny se liší - často i velice výrazně!

Karel Kilián | 105

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

Internet poslední naděje. Kdo má nejlepší tarif „LTE na doma“?

** Srovnali jsme fixní LTE připojení od tuzemských operátorů ** Liší se rychlostmi, cenou i podmínkami ** Na co všechno dát pozor?

Lukáš Václavík | 33


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk