WinRoute získal bezpečnostní certifikát ICSA

Z obav manažerů z průniku do firemní počítačové sítě připojené k Internetu zabudoval Tiny Software do svého programu pro sdílené připojení WinRoute Pro robustní bezpečnostní firewall.
WinRoute získal bezpečnostní certifikát ICSA
Z obav manažerů z průniku do firemní počítačové sítě připojené k Internetu zabudoval Tiny Software do svého programu pro sdílené připojení WinRoute Pro robustní bezpečnostní firewall. Ten dnes získal certifikaci od renomované mezinárodní společnosti ICSA, která potvrdila, že sítě připojené přes WinRoute splňují nejvyšší nároky na počítačovou bezpečnost a ochranu dat a spolehlivě odolávají všem známým typům pokusů o napadení.

ICSA testuje a propůjčuje certifikáty produktům z oblasti bezpečnosti počítačů a počítačových sítí. Svá zařízení zde certifikují vedle Tiny Software všichni důležití výrobci firewallů jako 3Com, Check Point Software, Cisco, IBM nebo Intel.

WinRoute prošel všemi testovacími kritérii a náročnými zátěžovými testy bez zakolísání, pouze s drobnou úpravou formátu tzv. logovacího souboru, do kterého se zapisují informace o činnosti firewallu. Testovací procedura si vyžádala bezmála dva měsíce a přišla Tiny Software na 25 000 USD. Testování se opakuje s každou novou verzí a při každé změně pravidel a kritérií ICSA, které se průběžně přizpůsobují vývoji v oboru bezpečnosti počítačových sítí. Uživatel má tak jistotu, že zabezpečení jeho přístupu k Internetu splňuje všechny nejnovější požadavky stanovené pro firewally nejvyššího stupně bezpečnosti.

Ředitel českého zastoupení Tiny Software Jan Vobruba k tomu dodává: „Řada firem má stále obavy z propojení své sítě a Internetu. Certifikace, kterou jsme se rozhodli podstoupit, má za cíl tyto obavy rozptýlit. Chceme tímto krokem usnadnit rozhodování našich zákazníků a jako jediní na světě nabízíme certifikovaný firewall v cenové kategorii do 1000 USD na platformě Windows.“

Podrobné informace o certifikaci, jejím průběhu a výsledcích je k dispozici na adrese http://www.tinysoftware.cz/icsa.html.

„Účast WinRoute Pro v certifikačním programu ICSA dokazuje silnou vůli Tiny Software poskytovat zákazníkům spolehlivá a bezpečná řešení,“ říká George Japak, viceprezident ISCA Labs. „Jsme rádi, že Tiny Software napomohl k našemu společnému cíli - nacházet bezpečné produkty v tak citlivé oblasti jako je přístup k Internetu.

O ICSA

ICSA je mezinárodně působící společnost, která se zabývá testováním a certifikací produktů v oblasti bezpečnosti počítačů a počítačových sítí (firewally, IPSec, antiviry, kryptografie). Je ve svém oboru všeobecně uznávanou autoritou. ICSA je též zakladatelem a organizátorem konsorcia výrobců firewallů. Tiny Software je členem tohoto konsorcia, vedle firem jako 3Com, Check Point Software, Cisco, IBM, Intel a dalších. Podrobnosti na http://www.icsa.net.

O společnosti Tiny Software Inc.

Tiny Software Inc. vyvíjí a prodává software pro síťovou komunikaci na platformě Windows a Linux. Společnost založili čeští vývojáři a manažeři v Silicon Valley v Kalifornii na jaře 1999. Vývojový tým sídlí v České republice. Za první rok působení na americkém trhu dosáhla Tiny Software Inc. celosvětových prodejů ve výši 2,3 mil. dolarů. Stěžejním produktem této společnosti je WinRoute, nejlepší dostupný software pro bezpečné připojení lokální sítě na Internet. Firma dnes zaměstnává 20 lidí pracujících v kancelářích v Plzni a v kalifornské Santa Clara.

Váš názor Další článek: Intel oznámil mobilní procesory i mnoho dalšího

Témata článku: Software, Windows, Počítačová síť, Renomovaný výrobce, Firewall, Nejlepší zastoupení, George, Stěžejní cíl, Podrobná úprava, Podrobné testování, Testovací produkt, Santa Clara


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky