Windows Mobile Start pro telefony Motorola MPx200

Nová služba od AT&T Wireless umožňuje uživatelům Motoroly MPx200 snadné dálkové nastavení elektronické pošty, oblíbených webových stránek, domovských obrazovek, vyzváněcích tónů a aplikací.
Windows Mobile Start pro telefony Motorola MPx200

Společnosti AT&T Wireless a Microsoft zahájily provoz služby Windows Mobile Start Service pro uživatele telefonů Motorola MPx200. Jedná se o webové stránky AT&T Wireless založené na Microsoft Web service, jejichž prostřednictvím mohou uživatelé snadno a rychle konfigurovat své telefony Motorola MPx200. Díky této službě uživatelé získávají přístup ke své elektronické poště, webovým stránkám optimalizovaným pro mobilní zařízení, vyzváněcím tónům, domovským obrazovkám (obrázkům) pro mobilní telefony, hrám a jiným aplikacím.

 

„Windows Mobile Start Service umožní zákazníkům AT&T Wireless využívat skvělé služby a funkce platformy Windows Mobile,“ prohlásil Vince Mendillo, director of Mobile Device Division společnosti Microsoft. „Díky kombinaci novátorské a pohodlné konfigurace na dálku s důvěrně známým webovým rozhraním budou uživatelé samostatnější a nebudou již tolik potřebovat služby telefonického centra zákaznické podpory.“

 

„Tato služba je nejnovějším výsledkem spolupráce společností Microsoft a AT&T Wireless. Naším cílem bylo podstatně rozšířit možnost bezdrátové komunikace mobilních pracovníků,“ uvedl Abhi Ingle, vice president of business data solutions společnosti AT&T Wireless. „Tento jedinečný systém nastavení umožní zákazníkům využívat jejich mobilní telefon Motorola MPx200 skutečně v maximální míře.“

 

Majitelé telefonů Motorola MPx200 budou mít užitek z kombinace rychlé GSM/GPRS datové sítě AT&T Wireless a platformy Microsoft Windows Mobile. Toto řešení jim dá možnost využívat běžných hlasových služeb, synchronizovat data s takovými aplikacemi na PC jako je například Outlook a provozovat aplikace a služby, které podstatným způsobem rozšíří funkcionalitu telefonu. Windows Mobile Start Service poskytuje zákazníkům společnosti AT&T Wireless možnost konfigurace oblíbených položek z jednoho místa:

-          E-mail. Uživatelé mohou velice snadno konfigurovat svou poštu v aplikaci Outlook nebo svůj POP3/IMAP účet.

-          Oblíbené internetové stránky. Uživatelé si mohou značně usnadnit prohlížení internetových stránek tak, že si vyberou z nabídky stránky optimalizované pro prohlížení na mobilním zařízení. Další stránky lze do seznamu přidat.

-          Vyzváněcí tóny a domovské obrazovky. Uživatelé si mohou svou Motorolu MPx200 přizpůsobit k obrazu svému nastavením vlastních polyfonních melodií a domovských obrazovek.

-          Aplikace. Uživatelé mají možnost rozšířit použitelnost svého telefonu natažením her a dalších aplikací zdarma.

 

Windows Mobile Start Service pomáhá AT&T Wireless poskytovat rozšířené služby a umožňuje uživatelům snadné a rychlé nastavení jejich mobilního telefonu Motorola MPx200. Chcete-li začít využívat Windows Mobile Start Service, stačí navštívit stránky http://www.attwireless.com/smartphone/ a kliknout na odkaz „Customize It“. Více informací o mobilním telefonu Motorola MPx200 s operačním systémem Microsoft Windows Mobile najdete také na http://www.attwireless.com/smartphone/.

 

AT&T Wireless

AT&T Wireless je podle příjmů druhým největším provozovatelem bezdrátových sítí v USA. Jeho příjmy za uplynulá čtyři čtvrtletí činily přes 16,5 miliard USD a počet uživatelů přesáhl 21.855 milionů. AT&T Wireless poskytuje prvotřídní služby v oblasti bezdrátového přenosu hlasu i dat pro podniky i jednotlivce na celém území USA i v zahraničí. Více informací najdete na http://www.attwireless.com.

 

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte:

 

Jiří Grund

Tiskový mluvčí

Microsoft Czech & Slovak

Email: i-jirigr@microsoft.com

Tel.: +420 261 197 111

GSM: +420 602 206 744

 

Jana Kulísková

Agentura CoLin

Email: jana.kuliskova@colin.cz

Tel.: +420 283 890 139

GSM: +420 603 463 906

 

Informace o společnosti Microsoft Česká republika naleznete na http://www.microsoft.com/cze

 

Posláním společnosti Microsoft je umožnit všem lidem a společnostem po celém světě plně využít jejich potenciál. Prostřednictvím informačních technologií nejvyšší světové úrovně, které jsou lokalizovány nebo přizpůsobeny místnímu trhu, usilujeme o usnadnění života všude tam, kde lidé pracují, učí se nebo si hrají. Microsoft přispívá také ke zkvalitnění vzdělávání, zvýšení produktivity práce, podporuje rozvoj dovedností v oblasti informačních technologií a počítačové gramotnosti, což umožňuje zvýšit konkurenceschopnost našich firem a usnadnit integraci našeho státu do struktur EU.

Váš názor Další článek: Coca-Cola spustí vlastní hudební obchod

Témata článku: Microsoft, Windows, Windows Mobile, Vinci, Mobilní telefony s windows 10, Wireless, T mobile mobilní telefony


Určitě si přečtěte

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

Co všechno se spouští se startem Windows a proč by vás to mělo zajímat

** Společně s operačním systémem se spouští řada aplikací a služeb ** Mohou mít negativní dopad na celkovou dobu startu Windows ** Jak získat kontrolu nad automaticky spouštěnými programy?

Karel Kilián | 57

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky