Wifi internet pro majitele iPhone a iPod na tři měsíce zdarma

30. července 2008
HIS uvede Radeon HD 4850 ICEQ4
Wifi internet pro majitele iPhone a iPod na tři měsíce zdarma

Free-hotspot.com dnes oznámil, že počínaje dnešním dnem budou mít zákazníci iPhone™ a iPod® bezplatný přístup k internetu na jakémkoli certifikovaném místě free-hotspot.com a to během následujících třech měsíců. Zákazníci si mohou prohlížet, hledat či stahovat hudbu z iTunes® Wi-Fi Music Store – a to vše bez následných internetových poplatků za připojení či shlédnutí povinných reklamní spotů.

Brandon Meyers, Vice President pro marketing, free-hotspot.com, situaci komentoval následovně: “ Pokročilé Wi-Fi zařízení jako je iPhone™ či iPod® umožňují bezplatný bezdrátový přístup a jsou tzv. „must-have“ pro všechny zákazníky na cestách. Otevřením naší sítě na dobu šesti měsíců, umožníme zákazníkům využít dalších 3 500 dalších míst, na kterých mohou mít přístup k obsahu a službám, a to bez jakýchkoli poplatků či shlédnutí reklam.. Naše pan-evropská síť je obzvláště podporou pro všechny obchodníky na cestách využívajících roamingových služeb.“

Meyers dodává, že společnost ke konci roku 2008 očekává zavedení více než 5000 hotspotů.

Více informací o programu bezplatných hotspotů nebo o nejbližších lokacích bezplatných hotspotů lze nalézt na: www.free-hotspot.com.

Témata článku: iPhone, iPod, Have, Spot, Vice, Wi-Fi Hotspot, Následující den, Následující měsíc

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí