Western Digital nabídne systém „okamžité“ dodávky software firmy Digitalsquare

29. října 1999
Návrat vícesloupcové nabídky Start
Na pevných discích nových počítačů bude instalován systém elektronické distribuce.
Western Digital nabídne systém „okamžité“ dodávky software firmy Digitalsquare
Společnost Western Digital Corporation (NYSE: WDC) a soukromá obchodní počítačová společnost DigitalSquare oznámily uzavření dohody, podle které bude patentově chráněný systém „Digital Content Vending, Delivery and Maintenance SystemÔ“ firmy DigitalSquare dodáván ke konci tohoto čtvrtletí maloobchodním, distribučním a OEM zákazníkům firmy Western Digital.

Technologie firmy DigitalSquare, která se spouští z lokálního disku nového PC, je jednou z nejpohodlnějších a nejméně nákladných cest k nákupu software. Uživatel PC, který spustí tento „okamžitý“ systém dodávky software vstoupí do zábavného a intuitivního nákupního prostředí, kde lze pohodlně prohlížet a nakupovat špičkový oblíbený software.

Důmyslnou vlastností systému firmy DigitalSquare je, že software je již na disku přítomen, takže odpadá nutnost downloadu. Zákazník, který se rozhodne pro koupi software vlastně nakupuje jen licenční klíč pro zpřístupnění „elektronicky zabalených“ programů již nainstalovaných na pevném disku.

„Těšíme se na spolupráci s firmou DigitalSquare v rámci exkluzivní dohody, která dále rozvíjí závazky firmy Western Digital ke kvalitě, snadnosti použití a přinášení hodnot koncovému uživateli“, říká Matt Massengill, ředitel pro řízení operací firmy Western Digital. „Společnost DigitalSquare přišla s novým modelem distribuce software a inzerce, který jde daleko za možnosti běžných internetových softwarových kanálů a přináší kompletní software přímo do počítače zákazníka“.

„Možnost nabídnout náš produkt zákazníkům firmy Western Digital je pro DigitalSquare velkou příležitostí. Výměnou nabízíme exkluzívně firmě Western Digital jedinečný zdroj obratu, jež bude trvat po dobu životnosti systému“, říká Lee Peterson, prezident a CEO společnosti DigitalSquare. „Systém firmy DigitalSquare poskytuje bez jakýchkoli nákladů na straně firmy Western Digital majitelům nového PC, jejich zákazníkům nebo spotřebitelům neodolatelnou možnost nákupu software, bez toho, aby vůbec vstali od pracovního stolu“.

Podle pravidel uzavřené dohody zajistí Western Digital instalaci systému DigitalSquare na pevné disky pro nové PC. Konfigurace je flexibilní a komponenty mohou být podle potřeb OEM zákazníka instalovány na pevný disk nebo rozděleny mezi pevný disk a výměnné médium. Po spuštění počítače má pak uživatel okamžitý přístup ke zcela novému distribučnímu kanálu software. Pro uživatele to znamená konec časově náročných downloadů, dodávek zásilkovými službami nebo cest do obchodu – zůstává pouze síla okamžitého virtuálního nákupu. Profil nákupních zvyků zákazníků bude průběžně a transparentně aktualizován firemní sítí firmy DigitalSquare informacemi z jednotlivých uživatelských profilů a tak zaměření a skladba nabídky bude vždy čerstvá a přiměřená.

Navíc, aby umožnila špičkovým vydavatelům software distribuovat plně kódované a chráněné verze jejich software a multimediálních výrobků, poskytuje technologie firmy DigitalSquare k dispozici komplexní systém serverů, obsluhující správné směrování, poskytování zboží a širokou analýzu vzorců přenosu.Tyto informace dávají firmě DigitalSquare možnost vytvářet detailní rozbory uživatelských profilů pro své partnery a inzerenty, stejně jako pro vlastní použití při dolaďování, rozšiřování a cílený marketing. Detailní informace o zákaznících jsou vždy drženy v přísné důvěrnosti a respektuje se zde soukromí zákazníků.

Společnost DigitalSquare:
DigitalSquare je soukromá obchodní počítačová společnost se sídlem ve Scott Valley v Kalifornii.Společnost se zabývá rozvojem celosvětové sítě maloobchodních prodejních míst, neboli digitálních „náměstí“, jež se nacházejí na pevných discích milionů nových počítačů. DigitalSquare nabízí zákazníkům vysoce interaktivní, personalizované nakupování v graficky bohatém prostředí. Přístup firmy DigitalSquare v sobě zahrnuje vlastnictví patentované technologie a širokou síť se standardními systémy licencování, což umožňuje uživatelům počítačů ohodnotit a nakoupit software již umístěný v jejich novém počítači. Více informací o společnosti DigitalSquare naleznete na internetové adrese:

Společnost Western Digital:
Western Digital Corporation je předním výrobcem pevných disků pro uchovávání dat v osobních počítačích, serverech a elektronických výrobcích domácí zábavy. Společnost Western Digital je dlouho známa pro své aktivity při vývoji architektury rozhraní pevných disků již od doby, kdy v roce 1986 vyvinula rozhraní IDE, jež se stalo standardem rozhraní pevných disků v osobních počítačích. Její pobočka Connex poskytuje služby uživatelům sítových systémů pro ukládání dat a celopodnikových sítí ukládání dat. Společnost Western Digital byla založena v roce 1970 a je dlouho známá pro svou schopnost vyvíjet řešení uchovávání dat v souladu se znalostí požadavků koncových uživatelů a potřeb na úrovni systémů. Výrobky firmy jsou dodávány předním výrobcům výpočetní techniky a vybraným prodejcům pod značkou Western Digital. Domovská stránka společnosti je na adrese http:/www.westerndigital.com.

Toto tiskové oznámení obsahuje vyjádření o předpokládaných skutečnostech, která zahrnují také vyjádření vztahující se k očekávánému datu zahájení prodeje výrobků firmy DigitalSquare, perspektivách tohoto produktu, předpokládaných finančních důsledcích společného podnikání firem Western Digital a DigitalSquare a o způsobu jakým bude firma Western Digital implementovat technologii firmy DigitalSquare. Tato vyjádření jsou založena na současných předpokladech managementu a skutečné výsledky se mohou lišit v důsledku působení několika faktorů, jako jsou: nejistoty spojené s vývojem a uvedením výrobků založených na nových technologiích, skutečné implementaci dohody firem Western Digital a DigitalSquare, způsob přijetí zákazníky, rizika spojená se spory o patenty a jinými druhy práv intelektuálního vlastnictví, nejistoty spojené s certifikací u společností, které vlastní nebo řídí operační systémy, důležitost udržení a náboru klíčových technických a dalších zaměstnanců, obecné ekonomické a obchodní podmínky a další faktory diskutované na poslední radě SEC firmy Western Digital. Western Digital se nezavazuje k opravám vyjádření o předpokládaných skutečnostech, které by odrážely události nebo změny podmínek po datu zveřejnění těchto vyjádření.

Váš názor Další článek: Návrat vícesloupcové nabídky Start

Témata článku: Software, Connex, Osobní profil, Detailní informace, Nová cesta, Osobní klíč, Western, Firma, Maintenance, Matt, Čerstvá síla, Výrobek, Předpokládaná životnost


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

Hledá se způsob, jak uložit elektřinu. Možná pomohou obří gravitační baterie

** Jak uložit elektřinu z fotovoltaiky a větrných turbín ** Pomohou třeba staré autobaterie, nebo setrvačníky ** A pak tu jsou bizarní gravitační akumulátory velikosti mrakodrapu

Jakub Čížek | 252

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu