Western Digital jmenoval nového ředitele pro region EMEA

15. ledna 2001
Toustovač v DVD
Western Digital jmenoval nového ředitele pro region EMEA: Evropa, blízký Východ, Afrika a západní Asie
Western Digital jmenoval nového ředitele pro region EMEA
IRVINE, Kalifornie – 10. leden, 2001 – Společnost Western Digital Corp. (NYSE: WDC), jeden z předních světových výrobců pevných disků pro desktopy a zařízení pro domácí zábavu jmenoval Klaas De Vose viceprezidentem společnosti a generálním manažerem pro Evropu, blízký Východ, Afriku a západní Asii (EMEA). Klaas De Vos byl jmenován s platností od 1. ledna 2001.

Kancelář generálního manažera bude v Amsterodamu a bude zodpovědná za všechny aktivity v jmenován regionu a bude řídit pobočky Western Digital v Nizozemsku, Německu, Velké Británii, Francii, České republice a Spojených arabských emirátech.

Praha se tak stala jedním z pouhých šesti středisek, která budou obsluhovat tento velmi rozsáhlý region.

Klaas De Vos nahradí ve funkci Bernda Robatzeka, který byl jmenován do funkce viceprezidenta Western Digital zodpovědného za prodej (Vice President, Worldwide Sales) se sídlem v USA. Ve své nové roli tak bude Klaas De Vos odpovědný i nadále svému bývalému nadřízenému - Berndu Robatzekovi.

Klaas De Vos začal pracovat pro Western Digital v roce 1990 a během deseti let získal mnoho zkušeností při prodeji, marketingu a ve středním a vrcholovém vedení. Působil v několika různých pozicích včetně obchodního ředitele pro Německo, regionálního obchodního ředitele pro střední Evropu a dva roky se podílel na řízení přímo v hlavním sídle Western Digital v USA. Během posledních dvanácti měsíců byl marketingovým ředitelem pro Evropu.

Při oznámení tohoto jmenování Bernd Robatzek poznamenal: “Vzhledem ke zkušenostem Klaas de Vose v oblasti pevných disků a jeho manažerským schopnostem jsem si absolutně jistý, že bude hrát významnou roli při podpoře a rozšiřování aktivit Western Digital v tomto regionu tak, že pozice WD na trhu pevných disků budou posíleny.“

Klaas De Vos je bakalářem informačních technologií (Bachelor of Computer Science, Hilversum), před nástupem k Western Digital v roce 1990 pracoval pro Tulip Computers Nizozemsko v různých inženýrských a marketingových pozicích.

Western Digital

Jako společnost, která dlouhodobě působí na přední pozici v oboru uchovávání dat, usiluje nyní Western Digital o to, stát se přední společností poskytující internetová řešení poskytováním služeb a produktů pro správu, ukládání a výměnu jak digitalizovaného obsahu, tak síťových aplikací. Společnost Western Digital je předním návrhářem a výrobcem pevných disků pro stolní počítače a pro aplikace domácí zábavy. Její pobočka Connex dodává aplikace podnikového ukládání dat, včetně software pro správu ukládání dat, zařízení pro ukládání dat připojená k síti -NAS (network attached storage) a síťové datové oblasti - SAN (storage area networks).

Pobočka Sagetree vyvíjí analytické nástroje pro datové sklady s cílem pomoci výrobcům najít vhodná řešení otázek spojených s kvalitou během celého výrobního procesu.

Společnost Western Digital byla založena v roce 1970. Výrobky firmy jsou dodávány předním výrobcům výpočetní techniky a vybraným prodejcům pod značkou Western Digital. Domovská stránka společnosti je na adrese www.westerndigital.com.

Váš názor Další článek: Toustovač v DVD

Témata článku: Software, Různí výrobci, Nizozemsko, Area 51, Generální ředitel, Vybraný výrobce, Obchodní ředitel, Area, Domácí NAS, Connex, Western, Ukládání, Tulip


Určitě si přečtěte

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

** Windows 10X přijdou již ke konci roku ** Microsoft vydal emulátor, kde systém ukázal ** Vývojáři musí upravit své aplikace

Vladislav Kluska | 62

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

10 map, na kterých můžete COVID-19 sledovat téměř v živém přenosu

** Koronavrus můžete sledovat skoro živě ** Analytici a kartografové připravili hromadu map ** Vybrali jsme deset z nich

Jakub Čížek | 8

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

Chrome se naučí dokonale odkazovat. Jeho odpůrci bijí na poplach, prý je to bezpečnostní katastrofa

** Google zavádí techniku ScrollToTextFragment ** Umí vytvořit odkaz na konkrétní slovo na stránce ** Podle kritiků by to mohl být bezpečnostní problém

Jakub Čížek | 40Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor