WebTrends Network

Společnost WebTrends Corporation otevřela portál pro internetové profesionály - WebTrends Network.
WebTrends Network
Firma INFIMA s.r.o., autorizovaný distributor produktů WebTrends pro správu a analýzu návštěvnosti a provozu Internet a intranet systémů a sítí, oznamuje, že společnost WebTrends Corporation uvedla do plného provozu portál WebTrends Network, který představuje první komplexní zdroj aktuálních informací a interaktivních nástrojů pro internetové profesionály. Portál WebTrends Network naleznete na adrese http://www.webtrends.net.

WebTrends Network je špičkový zdroj informací a služeb, který má za cíl pomáhat profesionálům internetu při návrhu, výstavbě a testování robustních web serverů a serverů pro elektronické obchodování na Internetu. Nabízené služby zahrnují online nástroje pro ladění systému, jako je bezpečnostní analýza, optimalizace webových stránek nebo registrace web serveru na internetových vyhledávačích. Nedávné uzavření spolupráce s firmami Critical Path, StockMaster a Goto.com umožnilo rozšířit nabídku služeb o Webmail, správu akcií a rozšířené vyhledávání na Internetu.

“WebTrends zaujímá výbornou pozici na startu závodu o nejlepší portál pro internetové profesionály,” prohlásil Eli Shapira, šéf WebTrends Corporation. “Obdrželi jsme nadšené reakce od našich zákazníků, kteří uvítali spojení naší nabídky softwarových produktů a nabídky informací v podobě portálu. Díky spolupráci s velkým počtem firem, které se zabývají vytvářením obsahu web serverů a díky našim dlouholetým zkušenostem s podporou internetových profesionálů, můžeme nabídnout ucelené a špičkové řešení zahrnující nabídku produktů, informací a služeb.”

“WebTrends Network pro mne představuje ucelený zdroj informací a služeb pro profesionály z oboru webových systémů a je vždy po ruce,” říká Rich Marcia, šéf projektů u firmy INFOTREE Web Services. “Na megaportálech jako je Yahoo nikdy nenajdete tak ucelený zdroj odkazů a informací pro profesionály z našeho oboru.”

Na obsahu portálu se podílejí firmy jako je Amazon.com, Beyond.com, Comtex Scientific Corporation, Critical Path, Goto.Com, Monster.com, NetMechanic, StockMaster, The Tradeshow News Network a TUCOWS.

“Abychom jako poskytovatel služeb v oblasti web hostingu udrželi naši konkurenceschopnost poskytování , potřebujeme komplexní a dobře dostupný zdroj informací,” řekl Kobi Chuck, šéf marketinku Web Site Factory. “WebTrends Network se stal naším druhým domovem a přináší nám aktuální, dobře využitelné informace, rady a soubory i programy ke stažení.”

Nabídka WebTrends Network zahrnuje širokou nabídku produktů a zdrojů, informací z oboru, diskusní fóra a další obsah, který pomáhá internetovým profesionálům, správcům web serverů a manažerům systémů pro elektronické obchodování při jejich každodenní práci. Mezi klíčové vlastnosti patří:

 • Novinky z oboru (Internet a špičkové výpočetní systémy).

 • ZDARMA poskytované služby pro vylepšení Internet systémů (bezpečnostní analýza, analýza kvality, analýza popularity, kompatibilita s používanými browsery a registrace web serveru na známých prohledávačích).

 • Knihovna pro stahování software (špičková řešení a nástroje).

 • Originální články známých autorů (David Strom a Thomas Powell).

 • Reference pro web programátory a designéry.

 • Web adresář (adresář zajímavých webů, nástrojů a referencí pro webmastery).

 • E-mail služby dostupné pomocí web browseru (Vaše.jméno@webtrends.net).

 • Tématicky dělené, aktivní diskusní fóra.

 • Informace o akciích, včetně informací o firmách, hodnotě a pohybech cen.

 • Vyhledávání na Internetu (web, novinky, diskusní skupiny a fóra, knihy, akcie).

 • Pro časté návštěvníky jsou každý měsíc připraveny soutěže a ceny.
Další informace o produktech WebTrends získáte na našem web serveru na adrese http://produkty.infima.cz/webtrends/index.html, kde také můžete zdarma získat dvoutýdenní plně funkční demoverze.

O společnosti WebTrends Corporation
Společnost WebTrends Corporation se zabývá vývojem software pro správu a sledování provozu Internetových a intranetových serverů, firewallů a sítí. Tato soukromá společnost se sídlem v Portlandu, stát Oregon, U.S.A., byla založena v roce 1993. Nabídka společnosti zahrnuje produkty WebTrends Log Analyzer, WebTrends Professional Suite, WebTrends Enterprise Suite, WebTrends for Firewalls and VPNs, WebTrends Security Analyzer a WebTrends Suite for Lotus Domino. Tyto produkty využívá ke své každodenní práci tisíce firem, poskytovatelů služeb a připojení k Internetu, vládních úřadů a vzdělávacích zařízení. Patří mezi ně Infoseek, AT&T, Intel, Microsoft, Westinghouse nebo Symantec. Produkty WebTrends získaly mnoho ocenění jako je PC Magazin Editor's Choice, Network Computing Editor's Choice, PC Computing's MV Finalist, Internet Best of Test, PC Week's IT Excellence Award a Best of LAN Times. Web server společnosti naleznete na adrese http://www.webtrends.com.

O firmě INFIMA s.r.o.
INFIMA s.r.o. je předním distributorem a integrátorem digitálních komunikačních systémů. Byla založena v roce 1993 a dodává celou škálu řešení včetně modemových centrál, systémů počítačové telefonie, systémů pro správu sítě a internetových serverů. Firma má sídlo v Praze a web server na adrese http://www.infima.cz.
Váš názor Další článek: Omezení informací pro anonymous uživatele

Témata článku: Internet, Obor, Westinghouse, Kobe, Oregon, Week, Webmail, Network, Reference, Portland, PC Suite


Určitě si přečtěte

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

10 skrytých nastavení prohlížeče Google Chrome, která se můžou hodit

** Prohlížeč Google Chrome ukrývá mnoho zajímavých možností ** Našli jsme deset nejzajímavějších skrytých nastavení ** Můžete si například výrazně vylepšit práci s kartami

Karel Kilián | 18

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

USA rozdávají chudým dotované telefony s Androidem. Jsou z Číny a plné virů

** Chudí Američané mohou dosáhnout na dotovaný mobil ** Jeden takový rozdává třeba tamní Virgin Mobile ** Má to jeden háček. Je prošpikovaný malwarem

Jakub Čížek | 46

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

Český Turris MOX: Nejbláznivější síťový počítač nejen pro fanoušky Lega

** CZ.NIC začal prodávat svůj Turris MOX ** Z několika základních jednotek postavíte skoro cokoliv ** Kompletní Wi-Fi router, rozsáhlý switch i univerzální linuxový server

Jakub Čížek | 32

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

Nový Edge je opravdu Chrome! Prohnali jsme prohlížeče benchmarky i vlastním unikátním testem

** Nový Edge je postavený na Chromiu ** Prohnali jsme ho benchmarky a srovnali s ostatními ** Potvrdily nám, že je prakticky stejný jako Chrome a Opera

Jakub Čížek | 66Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor