WebTrends Network

Společnost WebTrends Corporation otevřela portál pro internetové profesionály - WebTrends Network.
WebTrends Network
Firma INFIMA s.r.o., autorizovaný distributor produktů WebTrends pro správu a analýzu návštěvnosti a provozu Internet a intranet systémů a sítí, oznamuje, že společnost WebTrends Corporation uvedla do plného provozu portál WebTrends Network, který představuje první komplexní zdroj aktuálních informací a interaktivních nástrojů pro internetové profesionály. Portál WebTrends Network naleznete na adrese http://www.webtrends.net.

WebTrends Network je špičkový zdroj informací a služeb, který má za cíl pomáhat profesionálům internetu při návrhu, výstavbě a testování robustních web serverů a serverů pro elektronické obchodování na Internetu. Nabízené služby zahrnují online nástroje pro ladění systému, jako je bezpečnostní analýza, optimalizace webových stránek nebo registrace web serveru na internetových vyhledávačích. Nedávné uzavření spolupráce s firmami Critical Path, StockMaster a Goto.com umožnilo rozšířit nabídku služeb o Webmail, správu akcií a rozšířené vyhledávání na Internetu.

“WebTrends zaujímá výbornou pozici na startu závodu o nejlepší portál pro internetové profesionály,” prohlásil Eli Shapira, šéf WebTrends Corporation. “Obdrželi jsme nadšené reakce od našich zákazníků, kteří uvítali spojení naší nabídky softwarových produktů a nabídky informací v podobě portálu. Díky spolupráci s velkým počtem firem, které se zabývají vytvářením obsahu web serverů a díky našim dlouholetým zkušenostem s podporou internetových profesionálů, můžeme nabídnout ucelené a špičkové řešení zahrnující nabídku produktů, informací a služeb.”

“WebTrends Network pro mne představuje ucelený zdroj informací a služeb pro profesionály z oboru webových systémů a je vždy po ruce,” říká Rich Marcia, šéf projektů u firmy INFOTREE Web Services. “Na megaportálech jako je Yahoo nikdy nenajdete tak ucelený zdroj odkazů a informací pro profesionály z našeho oboru.”

Na obsahu portálu se podílejí firmy jako je Amazon.com, Beyond.com, Comtex Scientific Corporation, Critical Path, Goto.Com, Monster.com, NetMechanic, StockMaster, The Tradeshow News Network a TUCOWS.

“Abychom jako poskytovatel služeb v oblasti web hostingu udrželi naši konkurenceschopnost poskytování , potřebujeme komplexní a dobře dostupný zdroj informací,” řekl Kobi Chuck, šéf marketinku Web Site Factory. “WebTrends Network se stal naším druhým domovem a přináší nám aktuální, dobře využitelné informace, rady a soubory i programy ke stažení.”

Nabídka WebTrends Network zahrnuje širokou nabídku produktů a zdrojů, informací z oboru, diskusní fóra a další obsah, který pomáhá internetovým profesionálům, správcům web serverů a manažerům systémů pro elektronické obchodování při jejich každodenní práci. Mezi klíčové vlastnosti patří:

 • Novinky z oboru (Internet a špičkové výpočetní systémy).

 • ZDARMA poskytované služby pro vylepšení Internet systémů (bezpečnostní analýza, analýza kvality, analýza popularity, kompatibilita s používanými browsery a registrace web serveru na známých prohledávačích).

 • Knihovna pro stahování software (špičková řešení a nástroje).

 • Originální články známých autorů (David Strom a Thomas Powell).

 • Reference pro web programátory a designéry.

 • Web adresář (adresář zajímavých webů, nástrojů a referencí pro webmastery).

 • E-mail služby dostupné pomocí web browseru (Vaše.jméno@webtrends.net).

 • Tématicky dělené, aktivní diskusní fóra.

 • Informace o akciích, včetně informací o firmách, hodnotě a pohybech cen.

 • Vyhledávání na Internetu (web, novinky, diskusní skupiny a fóra, knihy, akcie).

 • Pro časté návštěvníky jsou každý měsíc připraveny soutěže a ceny.
Další informace o produktech WebTrends získáte na našem web serveru na adrese http://produkty.infima.cz/webtrends/index.html, kde také můžete zdarma získat dvoutýdenní plně funkční demoverze.

O společnosti WebTrends Corporation
Společnost WebTrends Corporation se zabývá vývojem software pro správu a sledování provozu Internetových a intranetových serverů, firewallů a sítí. Tato soukromá společnost se sídlem v Portlandu, stát Oregon, U.S.A., byla založena v roce 1993. Nabídka společnosti zahrnuje produkty WebTrends Log Analyzer, WebTrends Professional Suite, WebTrends Enterprise Suite, WebTrends for Firewalls and VPNs, WebTrends Security Analyzer a WebTrends Suite for Lotus Domino. Tyto produkty využívá ke své každodenní práci tisíce firem, poskytovatelů služeb a připojení k Internetu, vládních úřadů a vzdělávacích zařízení. Patří mezi ně Infoseek, AT&T, Intel, Microsoft, Westinghouse nebo Symantec. Produkty WebTrends získaly mnoho ocenění jako je PC Magazin Editor's Choice, Network Computing Editor's Choice, PC Computing's MV Finalist, Internet Best of Test, PC Week's IT Excellence Award a Best of LAN Times. Web server společnosti naleznete na adrese http://www.webtrends.com.

O firmě INFIMA s.r.o.
INFIMA s.r.o. je předním distributorem a integrátorem digitálních komunikačních systémů. Byla založena v roce 1993 a dodává celou škálu řešení včetně modemových centrál, systémů počítačové telefonie, systémů pro správu sítě a internetových serverů. Firma má sídlo v Praze a web server na adrese http://www.infima.cz.
Váš názor Další článek: Omezení informací pro anonymous uživatele

Témata článku: Internet, Portland, Network, PC Suite, Obor, Kobe, Oregon, Reference, Westinghouse, Week, Webmail


Určitě si přečtěte

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 115

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 27

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky