WebSphere otevírá brány Linuxu

IBM WebSphere Commerce, světově jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších programů pro správu e-commerce, představil jako první podporu operačního systému Linux na intelovských platformách využívajících open source.
WebSphere otevírá brány Linuxu
 

Praha, 2. listopadu 2001 – IBM WebSphere Commerce, světově jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších programů pro správu e-commerce, představil jako první podporu operačního systému Linux na intelovských platformách využívajících open source.

 

WebSphere Commerce Suite 5.1 nyní bude podporovat Linux na intelovských systémech, díky čemuž budou moci malé a střední podniky vytvářet rychle a na klíč vysoce spolehlivé e-commerce aplikace, které pomohou zvýšit efektivitu obchodních e-commerce aktivit.

 

Software pro e-commerce z dílen IBM umožňuje snadné plánování obchodních kampaní, průzkum neprobádaných segmentů, příležitostí a vylepšení vztahů se stávajícími zákazníky po celém světě – to vše z jednoho jediného místa.

 

Nezávislý průzkum trhu provedený společností IDC dokazuje, že Linux zůstane nejrychleji se rozvíjejícím operačním systémem i v roce 2004 s meziročním nárůstem 28 procent oproti loňskému roku. IDC dále zjistila, že 40 procent všech linuxových serverů slouží k provozu internetových aplikací. Jednoznačný závěr IDC ukazuje na neotřesitelnou pozici Linuxu v oblasti Internetu.

 

IBM WebSphere Commerce nyní umožní obchodníkům rozvíjet své linuxové weby na bázi e-commerce mnohem rychleji než v případě ostatních operačních systémů. Linux navíc disponuje obrovskou flexibilitou a svobodou při konfiguraci platformy tak, aby vyhovovala nárokům na ni kladených. Samozřejmostí je zabudovaná podpora mnoha celosvětových jazyků a měn, stejně jako specifických daní či poštovného, lokálních poplatků a dalších specifik, které mohou s jednotlivými zeměmi souviset. Pomocí WebSphere Commerce je nyní možné vytvářet opravdu plně personalizované aplikace střižené na míru.

WebSphere Commerce je založený na otevřených standardech a funkcích programovacího modelu Java. Díky svému intuitivnímu designu je WebSphere Commerce výhodný pro vytváření dynamických tržních kampaní, představení produktů, slevových a reklamních akcí a podobně.

 

Více informací o WebSphere naleznete na adrese http://www.ibm.com/software/commerce.
Více informací o Linuxu naleznete na adrese
http://ibm.com/linux.
Tiskovou zprávu v původním znění naleznete na adrese
http://www.ibm.com/press.

 

 

 

 

 

 

###

O společnosti IBM

Společnost IBM je největším výrobcem produktů a poskytovatelem služeb informačních technologií na světě, s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR je prodej širokého spektra IT technologií, tedy všech typů počítačů, zálohovacích a komunikačních systémů, a to včetně programového vybavení a služeb.

K hlavním cílům IBM patří poskytování komplexních služeb systémového integrátora a prosazování výhod elektronického obchodu do každodenního života.

 

 

 

Pro další informace kontaktujte:

PR agentura AETNA

Marek Hadra

Public Relations

Údolní 60, 602 00 Brno

Tel.: 05/43 42 78 30, Fax: 05/43 42 78 37

e-mail: hadra@aetna.cz

 

IBM Česká republika

Monika Pavlíčková

Ředitelka marketingu a komunikací

Murmanská 4, 100 00 Praha 10

Tel.: 02/7213 1315, Fax: 02/7213 1566

e-mail: monika_pavlickova@cz.ibm.com

Váš názor Další článek: MusicCity ve sporu se zábavním průmyslem

Témata článku: Linux, Open source, Neprobádané místo, E-Commerce, De


Určitě si přečtěte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná (ne)víte

Karel Kilián | 30

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

Že by konečně revoluce? Nové chytré hodinky od Garminu mají průhledný solární panel

** Chytré hodinky mají relativně malou výdrž ** Sportovní fénixy od Garminu jsou na tom ale lépe ** Poslední verze nabízí dokonce transparentní solární panel

Jakub Čížek | 54Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF