WebExpo 2015 přivede do Prahy špičky online byznysu

WebExpo 2015 přivede do Prahy špičky online byznysu

Událost roku pro všechny webové profesionály a online geeky se blíží. Konference s festivalovým duchem WebExpo zve již po osmé do Prahy inspirativní speakry z celého světa, aby se podělili o své zkušenosti a vize. Středobodem online vesmíru se Praha stane 19. a 20. září 2015, kdy se v různých sálech paláce Lucerna a kina Světozor sejde na 1600 webových designérů, developerů a dalších, kteří online světem doslova žijí. Předprodej vstupenek byl spuštěn na www.webexpo.cz. Do konce dubna je vstupné za 3400 korun, kdo nechá nákup lístku na poslední chvíli, zaplatí 4900 Kč.

Konference, která ve dvou dnech nabídne přes 70 přednášek na téma webového designu, obsahu a programování, přinese spoustu inspirace a vhled do oborové praxe i budoucnosti. „Díky úzké spolupráci s Honzou Šrůtkem (Londýn), Pavlem Mačkem (San Francisco) a Petrem Kosnarem (Praha, Eindhoven) jsme dosáhli mnohem dál. Mohli jsme tak speakry i jejich přednášky vybírat mnohem pečlivěji, aby byla zajímavá nejen každá z nich, ale zároveň dohromady pokrývaly široké spektrum témat. Nemáme skromné cíle. Chceme, aby byl letošní 8. ročník konference ještě lepší, než ten předchozí, který zaznamenal obrovský ohlas,“ říká jeden z organizátorů WebExpo Jiří Sekera.

Mezi předními vystupujícími jsou letos web developer světového renomé Jeremy Keith, špičková česká designérka se zkušenostmi ze Silicon Valley Dominika Blackappl (Applová), senior designér Twitteru Cennydd Bowles nebo Morgan Tocker z firmy Oracle.

Největší středoevropské setkání webových profesionálů a fanoušků se tentokrát odehraje v divadle ABC, v hlavním sále kina Lucerna, v Lucerna Music Baru a v kině Světozor. Místem setkávání, relaxace a neformálních diskuzí bude Mramorový sál paláce Lucerna, festivalovou atmosféru umocní také večírky v nedalekém hotelu Fusion a na dalších místech v centru města.

Vstupenky na konferenci WebExpo lze již nyní nakupovat online na www.webexpo.net. Early birds lístky byly vyprodány během několika hodin, ale ještě do konce dubna je možné je pořídit za 3400 korun. Cena vstupenek se bude každý měsíc navyšovat. 

Další článek: Audi prozradilo detaily k integraci autonomních systémů do vozidel

Témata článku: Birds, Eindhoven, Morgan, Kino


Určitě si přečtěte

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

Tohle tak jednou zažít: Nová vzducholoď Airlander 10 s prosklenou podlahou

** Airlander 10 nabídne plavby vzduchem v interiéru s prosklenou podlahou ** Luxusní vzducholoď byla původně vyvíjena pro vojenské účely ** Počítá se s třídenními „kochacími“ výlety za poznáním

Karel Kilián | 7

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

Photolemur 3: Prostě do něj přetáhnete fotky a začne se dít magie. Tedy údajně...

** Je lepší nabušený Photoshop, nebo program s jedním tlačítkem? ** Photolemur si myslí to druhé ** Tento fotoeditor neumí skoro nic, a přitom (skoro) všechno

Jakub Čížek | 23

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

Mac Pro: Apple nehraje na kompromisy a postavil počítač bez ohledu na cenu

** Apple uvedl nový modulární počítač s vysokým výkonem ** Vrátil se k rozšiřitelnosti a standardnímu formátu ** Cena se může vyšplhat až k milionu

Karel Javůrek | 137

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

Jak zpomalit Windows: Tipy na osvědčené brzdy, které vás zastaví v práci

** Hledali jsme činnosti, které zpomalují počítač s Windows ** Chcete mít počítač co nejrychlejší? Dělejte všechno přesně naopak!

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 42

Bitcoin: analýza jeho ceny a prognóza, kam se může ubírat

Bitcoin: analýza jeho ceny a prognóza, kam se může ubírat

** Podívejte se na několik různých pohledů na cenu Bitcoinu ** Různé predikce se často silně rozcházely, teď se ale celkem shodují ** Pravděpodobný je krátkodobý pokles, ale dlouhodobý růst

Martin Miksa | 56Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch