WebExpo 2010 otevírá registraci

 WebExpo 2010 otevírá registraci

Jako naši věrní návštěvníci z minulých let, případně odběratelé newsletteru, získáváte slevu 20 % ze vstupného. Ale pozor! Nejen vy. Pokud uděláte firemní registraci, tak slevu získává každý Vámi přihlášený účastník!

Nemusíte zadávat žádný kód, stačí se registrovat se stejným e-mailem, na jaký Vám přišla tato zpráva. A nemusíte se bát, že by Vám utekla někde jinde větší sleva. Existují sice další kupóny na slevu až 20 %, není ale možné slevy kombinovat, takže víc, než už máte, z toho nevytřískáte :-)

Máme pro Vás dárky

Každý účastník WebExpo dostává:

 • Adobe Flash Builder v hodnotě $249!
 • stylové tričko Happier Web Community.
 • Pro prvních 200 registrovaných a platících účastníků je připraven dárek v podobě knihy v ceně až 700 Kč.

Na místě Vás čeká kompletní občerstvení po oba dva dny včetně obědů. Opět nezapomenutelné moravské koláče (vzpomínáte?) a další pochoutky. Tentokrát s novým kávovým cateringem od pravých milovníků kávy, kteří připraví speciální kávové mňamky.

Program

Letos bude WebExpo největší a co do programu nejzajímavější, jaké kdy bylo! Připravujeme 5 místností po dva plné konferenční dny, k tomu workshopy a spousta doprovodných párty a networkingu okolo.

 • Přivezeme vybrané zahraniční speakery z Holandska, Irska, Rumunska, Německa, Ameriky, Itálie a dalších zemí. Jejich přednášky určitě dosáhnou i přesáhnou kvalitou skvělou přednášku Peldiho Guilizzoniho z minulého roku.
 • Máme úplně novou našlapanou Agile sekci. Přednášející pečlivě vybírala jednoho po druhém agilní lektorka Zuzana Šochová na zahraničních konferencích. Všechno jsou to lidé z praxe, žádní teoretici.
 • O design sekci se stará interakční designér Daniel Srb, který kriticky hodnotí každého speakera a dokonce připravuje tréning českých přednášejících, aby jejich prezentace byly maximálně přínosné pro návštěvníky. Příští týden se chystá instruovat samotného PPK v Amsterdamu o tom, co ho v Praze čeká. Tomu říkám interakce!
 • Na pátek připravujeme samostatnou místnost jen pro PHP programátory. Navíc bude dostatek času na podrobné vývojářské přednášky. Dali jsme na Vaše připomínky z minulého roku, kdy jste si stěžovali, že 45 min bylo na probrání složitějších témat málo. Letos budou přednášky v délce 30 až 90 min, takže každá přednáška dostane čas, který si zaslouží.
 • Panelové diskuze, Digit, poker s H1.cz v Como, je toho spousta. Však si prohlédněte naše stránky a dozvíte se víc. Naleznete je na adrese http://webexpo.cz. Nezoufejte, že na stránkách ještě nevidíte všechny detaily přednášek. Plníme je pomalu, ale o to pečlivěji.
 • Nesmí chybět místnosti Business, Development a nově také New Media.

Abychom předešli technickým problémům, které se objevovaly minulý rok, máme garantován odborný technických dohled v jednotlivých přednáškových místnostech po celou dobu konference.

Snažíme se, aby pro Vás byla akce zážitkem, na který se nezapomíná, a zároveň profesním obohacením. Nevíme ale všechno a rádi si necháme poradit. Co nebo koho byste na WebExpo ještě rádi viděli? Chtěli byste, aby byly anglické přednášky překládány do češtiny? Je něco, co by měly umět naše webové stránky za zajímavou komunitní/konferenční funkci? Navrhněte nám to na Twitteru, Facebooku nebo do mailu.

Kolik to stojí

Co WebExpo nabízí, už víte. Podívejte se teď na ceny srovnatelných konferencí v zahraničí:

 • $ 1195 jako za Web 2.0 Expo?
 • £ 595 jako za Future of Web Apps?
 • Ne! Základní cena je € 160, tj. 4 000 Kč bez DPH a jen 2 000 Kč, pokud jste studenti.

Ale pozor, vy máte přece slevu! Protože odebíráte newsletter, po slevě zaplatíte jako student za špičkovou konferenci 1 920 Kč s DPH, pro ostatní je vstupné po slevě 3 840 Kč s DPH (pro firmy plátce DPH nám to vychází jen 3 200 Kč bez DPH) O studentech PEF se vstupem za 500 Kč ani nemluvě ;-)

WebExpo 2010

WebExpo vyrostlo, ale stále má především vytvářet šťastnější webovou komunitu. Oproti loňsku dáváme výrazně větší prostor networkingu s lidmi, se kterými se běžně máte šanci vídět jen on-line. Zjistěte co nejvíc o novinkách ve webovém vývoji, navazujte nové kontakty a dejte nám šanci ukázat i ostatním organizátorům odborných akcí v Česku, že dělat tu konferenci evropské úrovně má význam. Přijďte na WebExpo.

Na závěr bych rád poděkoval partnerům konference, kteří ji podporují finančně i jinak. Jedná se o hlavní partnery Provozně ekonomickou fakultu ČZU a společnost Microsoft. Dále partnery Adobe, Outcomm, Stream.cz, Barton Studio, H1.cz, Jihomoravské inovační centrum. A mediální partnery Zdroják, Lupa, ČRo Leonardo a Pravda.sk. Také díky jejich podpoře můžeme pořádat takovou akci, jako je WebExpo, s náklady v řádech milionů korun.

Těšíme se na Vás!

Za realizační Tým WebExpo 2010

Václav Stoupa

http://webexpo.cz

Témata článku: Coma, Newsletter, Networking, Místnost, Leonardo, Zuzana, Como, Agile, Nejzajímavější program

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji