WebEdge Mail & Calendar

Nový produkt pro přístup k elektronické poště a kalendářovým službám prostřednictvím web browseru.
WebEdge Mail & Calendar
INFIMA s.r.o., autorizovaný distributor firmy Software.com, Inc., představuje nový produkt pro přístup k elektronické poště a kalendářovým službám prostřednictvím web browseru - WebEdge Mail & Calendar. Tento software je určen zejména pro menší a středně velké poskytovatele služeb a připojení do Internetu (ISP).

WebEdge je rozšířením řady produktů firmy Software.com, která se zabýva řešeními pro elektronické předávání zpráv. Součástí produktové řady firmy je rodina produktů InterMail a poštovní server Post.Office. WebEdge umožňuje zejména poskytovatelům služeb a připojení do Internetu (ISP) nabídnout zákazníkům bezpečný a jednoduchý přístup k poště a kalendářovým službám prostřednictvím web browseru.

Podle pana Valdura Kohy, šéfa firmy Software.com, očekávají poskytovatelé služeb vzrůstající poptávku zákazníků po poštovních, kalendářových a dalších službách prostřednictvím web browseru.

"Vzrůstá poptávka po pohodlných, jednoduchých a dostupných řešeních, které umožní přenést desktopové aplikace na Internet," prohlásil pan Koha. "Náš nový produkt, WebEdge, umožňuje poskytovatelům služeb nabídnout lepší využití Internetu tak, že nabídnou zákazníkům přístup k jejich poště a kalendářovým službám prostřednictvím web browseru, který dnes najdete na každém počítači."

Pan Travis Carter, zástupce šéfa technologie u společnosti US Internet, souhlasí. "Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout přístup k poště a kalendářovým službám prostřednictvím tradičního web browseru. Již dlouho od nás taková řešení požadují ," řekl pan Carter. "Příchod WebEdge nemohl být načasován lépe. Má veliký význam pro naše obchodní aktivity." WebEdge nabízí neocenitelné vlastnosti zajména pro manší a středně velké poskytovatele služeb a připojení do Internetu a zlepšuje jejich konkurenceschopnost vůči velkým poskytovatelům služeb a majitelům Internet portálů:

  • Komplexní E-mailové a kalendářové služby pro získání nových a udržení stávajících zákazníků.

  • Vzhledově modifikovatelné rozhraní, které usnadní integraci s ostatními službami a dodržení identity poskytovatele.

  • Přístup prostřednictvím web browseru, které sníží požadavky na podporu uživatelů a odbourá nutnost konfigurace na straně klienta.

  • Zautomatizovaná instalace pro rychlé nasazení.

    Firma Software.com získala WebEdge díky nedávnému zakoupení firmy Mobility.Net. Hlavním rysem programu WebEdge Mail je jednoduše použitelné, vysoce výkonné a škálovatelné jádro této webové aplikace, které umožňuje bezproblémové zajištění služeb i během provozu ve špičkách. Webové aplikace WebEdge Mail a Calendar zahrnují také další významné vlastnosti:

  • Podpora web browserů se schopností zobrazovat či nezobrazovat rámce včetně autodetekce. Tato podpora znamená možnost poskytovaní služeb pro přístup z jakéhokoliv míst nebo zařízení, včetně kapesních organizérů.

  • Poštovní služby zahrnující adresář, kontrolu pravopisu, podadresáře zpráv, fulltextové prohledávání, zobrazování připojených dat a globální prohledávání v podadresářích zpráv.

  • Kalendářové služby zahrnující plánování schůzek, událostí a výročí, stanovení priority úkolů, automatické upozornění na událost posílané poštou a různé zobrazení času podle dne, týdne, měsíce nebo roku.

  • Zabezpečení zahrnující automatické blokování zápisu citlivých uživatelských informací do cache browseru a ochranu proti zlomyslným uživatelům používajícím programy pro generování uživatelských jmen a hesel pro neautorizovaný přístup do cizích schránek.
Nejideálnějším řešením pro webový přístup k poštovním službám je spojení programu WebEdge a poštovního serveru Post.Office. WebEdge Mail & Calendar však může spolupracovat s jakýmkoliv jiným POP nebo IMAP poštovním serverem. Programy WebEdge Mail & Calendar mohou, ale nemusí běžet společně na jednom serveru.

Více informací o programu WebEdge a poštovním serveru Post.Office naleznete na adrese http://produkty.infima.cz/software/index.html, kde si můžete stáhnout také demoverzi.

INFIMA s.r.o. je předním distributorem software pro Internet, intranety, TCP/IP sítě a integrátorem digitálních komunikačních systémů. Byla založena v roce 1993 a dodává celou škálu řešení včetně modemových centrál, systémů počítačové telefonie, systémů pro správu sítě a internetových serverů. Firma má sídlo v Praze. Více informací najdete na adrese http://www.infima.cz.

Společnost Software.com, Inc. byla založena v roce 1993 a zabývá se vývojem, prodejem a podporou rozsáhlých vysoce výkonných serverových systémů elektronické pošty. Ve svých rozšiřitelných a vysoce spolehlivých systémech plně využívá stávající internetové standardy. Produkty Software.com jsou vyvíjeny speciálně pro poskytovatele služeb a připojení do Internetu (ISP) a velké firmy i organizace, ale plně uspokojí i malé a střední zákazníky. Mezi zákazníky společnosti patří například SPT Telecom, @Home Network, AT&T WorldNet® Service, Excite Inc., GTE.net, Ameritech.net, BellSouth.net, Bell Atlantic Internet Services, Virgin.net/U.K., Telepac/Portugal, KDD Communications, Hong Kong Telecom, Telekom Malaysia, Pacific Internet a další. Více informací najdete na adrese http://www.software.com.

Váš názor Další článek: Produkty přímého bankovnictví českých bank

Témata článku: Software, Hong Kong, Browser, Kong, Web Mail, Atlantic, Pacific


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky