WEBCOM se stal výhradním distributorem řešení pro nápojářské firmy

Představitelé společnosti WEBCOM a.s. podepsali smlouvu o výhradním zastoupení belgické společnosti Helios-IT na území České a Slovenské republiky. V rámci této dohody se WEBCOM stává dodavatelem produktu Drink-IT určeného pro nápojářské společnosti - výrobce a distributory alko/nealko nápojů.
WEBCOM se stal výhradním distributorem řešení pro nápojářské firmy

Praha, 8. února 2006 - Drink-IT je specializované softwarové řešení pro výrobce a distribuční centra v nápojovém průmyslu, např. pivovary, sodovkárny, likérky, apod. Systém umožňuje zvládat jak základní finanční řízení společnosti, tak specificky řídit aktivity typických nápojářských firem. Zákazník si může objednat jakýkoliv modul, který potřebuje, např. správu spotřební daně, řízení dopravy, slevy a promo-akce, prodej po telefonu, řízení vratných obalů, pronájem a servis gastro zařízení, výrobu nápojů a řízení kvality. Produkt Drink-IT tak propojuje veškeré obchodní, výrobní a ekonomické činnosti výrobců a distributorů nápojů. Díky detailnímu zpracování problematiky spotřební daně se však hodí nejen pro tuto cílovou skupinu, ale i pro jiné subjekty, které jsou pracují se spotřební daní, např. naftové a tabákové společnosti.

Drink-IT je sofistikovanou nadstavbou systému Microsoft Dynamics NAV (dříve Microsoft Business Solutions-Navision) a díky tomu je plně kompatibilní se všemi aplikacemi Microsoft.
To usnadňuje integraci do již existujících  systémů, které některé komponenty Microsoft využívají (Windows, Office, Exchange/Outlook, apod.).
Záměrem WEBCOM a.s. je zaměřit se především na pivovary a další výrobce nebo distributory nápojů a uvedené specializované řešení jim nabídnout. Společnost plánuje v souvislosti s veletrhem SALIMA představit řešení českým zákazníkům. Výhody produktu Drink-IT ve světě využívá řada společností, například Duvel-Moortgat (Belgie), Hardys & Hansons (UK) či Ommegang (USA).


O společnosti Webcom
WEBCOM je profesionální společnost, která dokáže aplikovat moderní technologie ke zjednodušení každodenního života firem a organizací a poskytnout jim tak prostor pro další rozvoj. Tento cíl naplňuje zobecňováním svých četných zkušeností do oborových řešení, která jsou postavena na podnikových aplikacích a technologiích společnosti Microsoft.

 

Témata článku: Microsoft, Windows, Navi, Drink, Promo, Moderní komponenta, Drinky

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu