WEBCOM přichází s novou verzí produktu Mzdy a Personalistika

Společnost WEBCOM a.s. uvádí na trh novou verzi produktu Mzdy a Personalistika. Jde o jediné řešení certifikované společností Microsoft.
WEBCOM přichází s novou verzí produktu Mzdy a Personalistika

Praha, 24. listopadu - Produkt Mzdy a Personalistika od WEBCOM a.s. vyvinutý v systému Microsoft Navision je informační a procesní systém, který pokrývá oblasti řízení lidských zdrojů ve firmě. Součástí je agenda vztahující se k oblasti personalistiky, mezd, výkaznictví, statistiky a personálních procesů. V oblasti personalistiky produkt zabezpečuje komplexní informace o zaměstnancích, pracovních místech, personálních činnostech, vzdělávání atd. Tento systém řeší specifika různých oborů a lze jej tak jednoduše využívat bez dalších úprav ve zdravotnictví, státní správě, průmyslu, obchodu a všech ostatních typech společností.

Nová verze produktu Mzdy a Personalistika je vyvinuta v prostředí systému Microsoft Navision 4.0, s podporou verzí 3.6 a 3.7 a  jako jediná ve svém oboru je certifikována společností Microsoft. Nová aplikace společnosti WEBCOM a.s. přináší uživatelům výrazně rozšířené možnosti a větší komfort práce.

Hlavní přednosti nové verze jsou:

·         Změna koncepce – téměř neomezené možnosti pro úpravy u všech zákazníků.

·         Propojení a využití softwarových produktů společnosti Microsoft.

·         Evidence změn v čase – zachování historie všech údajů.

·         Podpora státních a rozpočtových  organizací.

·         Kontinuita u stávajících zákazníků.

·         Maximální podpora dalšího vývoje s důrazem na legislativní změny.

 

Ředitelka personálního oddělení společnosti WEBCOM a.s., Ing. Svetlana Šaštinská o novém produktu říká: „Nová aplikace Mzdy a Personalistika přináší zákazníkům možnost rychlého rozhodování a řízení společnosti na základě dostupných dat, vyšší efektivitu a jednoduchost personálních procesů a úbytek administrativy, která je v personálních odděleních rozsáhlá. Produkt umožňuje provázání s ostatními informačními systémy v podniku a produkty společnosti Microsoft.“

 

Od 1. ledna 2006 bude společnost WEBCOM a.s. podporovat pouze tuto novou verzi.

Témata článku: Microsoft

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje