Web Kerio vítězem projektu WebTop100

Web Kerio vítězem projektu WebTop100

Společnost Kerio Technologies s.r.o., přední poskytovatel světově uznávaných softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, dnes oznámila, že webové stránky společnosti, www.kerio.cz, zvítězily v projektu WebTop100, a to konkrétně v kategorii IT. WebTop100 je projekt, který umožňuje srovnání kvality webů českých firem v rámci hlavního a oborových žebříčků. Komise byla složena z 21 expertů hodnotících různé aspekty webů. Webové stránky Kerio byly hodnoceny na základě následujících kritérií: použitelnost, grafický design, technické řešení a marketing. Kerio získalo nejvyšší počet bodů ze všech pěti společností, které do finále postoupily.

„Web společnosti Kerio vyhrál kategorii IT proto, že je jednoduchý, graficky dobře vyladěný a návštěvníkům nabízí přesně ty informace, které hledají,“ prohlásil Luboš Plotěný, vedoucí konzultačního centra Dobrý web, pořadatele projektu WebTop100. „Vždy je ale co vylepšovat a k tomu může být účast v soutěži WebTop100 výbornou inspirací.“

„Jsme velmi potěšeni vítězstvím, kterého jsme v soutěži dosáhli, a vážíme si hodnocení tak prestižních porotců,“ řekl Dušan Vítek, vice president, Worldwide Marketing, Kerio Technologies Inc. „Za naším novým webem stojí obrovské množství práce všech marketingových a webových týmu naší společnosti, jejichž cílem bylo přinést našim partnerům a zákazníkům na celém světě co nejdokonalejší nástroj.“

Velmi kladně byl hodnocen design webu, a to pro své jasné zaměření na zákazníky, snadnou navigaci, sekci Technická podpora, přístup k sociálním médiím Twitter, Facebook a LinkedIn a snadný přístup k produktovým manuálům a možnosti stáhnout produkty Kerio MailServer a Kerio WinRoute Firewall.

Nové webové stránky společnosti Kerio byly uvedeny v červnu tohoto roku, a to v pěti jazykových verzích, které pokrývají více než padesát zemí světa.

Další článek: Nový Firefox „Namoroka“ 3.6 Beta 1 se vzhledem Lady Gaga

Témata článku: Kerio, Web Design, Linkedin, Dobré řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší