WD My Book: nový externí disk ladí s Macy

WD My Book: nový externí disk ladí s Macy

Společnost Western Digital® (NYSE: WDC) oznámila, že její nejnovější generace oblíbených externích pevných disků My Book® Studio™ je navržena pro používání s počítači Mac® a systémem Apple Time Machine.

Externí disky jsou nyní k dostání v kapacitě až 3 TB a v novém designu kartáčovaného hliníku, který vzhledově ladí s počítači Mac a zároveň snižuje provozní teplotu disku. Hliníkové pouzdro v kombinaci s diskem WD® Caviar® Green™ eliminuje potřebu vestavěného chladícího ventilátoru, čímž se stává disk tišší a s delší životností. Disk My Book Studio je formátován pro platformu Mac, přesto může být přeformátován i pro PC.

Klepněte pro větší obrázek

Disk My Book Studio má všechny vlastnosti a výhody, které učinily z této řady jeden z nejoblíbenějších externích disků mezi kreativci, profesionálními uživateli a nadšenci pro počítače Mac včetně rychlého a flexibilního připojení FireWire 800/400 a rozhraní USB 2.0, nastavitelného automatického zálohování a řízení disku, ochrany heslem a hardwarového šifrování.

WD My Book Studio se vyrábí v kapacitách 1 TB, 2 TB a 3 TB, je postaven na discích řady WD Caviar Green s technologií WD GreenPower Technology™

Společnost WD vylepšila vzhled svých disků My Book Studio a současně přinesla přirozené chladící prvky využitím nového hliníkového pouzdra,” říká Jim Welsh, vicepresident a generální manažer řady značkových produktů WD a skupiny spotřební elektroniky. “Tento disk si zachovává všechny důležité vlastnosti, které jsou důležité pro kreativní uživatele, včetně rychlého připojení firewire 800 a rozšířenou ukládací kapacitou až 3 TB.”

Cena a dostupnost

Externí disky WD My Book Studio jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců. Doporučená cena u kapacity 1 TB je €135, u 2 TB je€170, 3 TB je €230

Další článek: Sony Vaio F22: výstřednost na prvním místě [video]

Témata článku: Studio, Externí disk, Book, Green, Firewire

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší