WD a Sandisk v jednom týmu s inovativními SSHD disky

WD a Sandisk v jednom týmu s inovativními SSHD disky

Společnost WD®, součást Western Digital (NASDAQ: WDC), a společnost SanDisk Corporation (NASDAQ: SNDK), světový leader v řešení úložišť s pamětí flash, dnes oznámily spolupráci při produkci hybridních ukládacích zařízení, které budou mít ve své třídě nejlepší technologie paměti flashod společnosti SanDisk a nejlepší technologie pevných disků od WD.

SanDisk nyní dodává úložiště SanDisk iSSD™ do hybridních disků SSHDWD Black™, které svým rozměrem patří mezi nejtenčí na světě. Tyto disky vyžívají jak proprietární hybridní technologie, tak technologie průmyslového standardu SATA IO. Paměť SanDisk iSSD přináší diskům elegantně vyvážený poměr výkonu, nízké spotřeby, ceny, spolehlivosti a kompaktního rozměru. Hybridní disky vycházejí vstříc rostoucí chuti spotřebitelů po stále větším digitálním obsahu a nabídnou společně s rychlostí technologie flash vice než dostatečnou kapacitu, datovou prostupnost a odezvu. To vše v ultra štíhlém formátu.

„Za SanDisk mohu říci, že jsem nadšený možností být v jednom týmu s WD a s těmito novými hybridními produkty,” komentuje Kevin Conley, senior vicepresidenta generální manažer společnosti SanDisk pro klientská úložiště, a dodává: „Kombinací bezkonkurenční zkušenosti, kterou má SanDisk s technologiemi flash pamětí, a s know-how WD v oblasti pevných disků, nabízí nyní hybridní disk WD Black SSHD vynikající kapacitu - jako o běžných pevných disků a to ve štíhlém formátu - a zároveň úroveň výkonu, kterou získáte pouze u řešení s pamětí flash.”

„Tím, že spolupracujeme se společností SanDisk, WD uskutečňuje svoji vizi produktů, které kombinují to nejlepší z obou technologií,“ říká Matt Rutledge, viceprezident WD pro klientská řešení, a pokračuje: „Hybridní disky WD SSHD jsou výrazným mezníkem v pokračující revoluci technologií SSHD/flash.“

Hybridní disky WD Black

Disky WD Black SSHD využívají hybridní technologii WD, která spojuje svižnou, inteligentní technologii flash od společnosti SanDisk s vysoce kapacitními pevnými disky WD. Tato výkonná kombinace výrazně vylepšuje zážitek uživatelů počítačů a umožňuje na rozdíl od klasického pevného disku zvýšit výkon a kapacitu a dále celkovou rychlost a rychlost spouštění aplikací.

Zařízení těchto rozměrů jsou klíčová pro výrobce počítačů, kteří chtějí produkovat štíhlejší zařízení. SSHD WD Black jsou navrženy pro integraci do notebooků, které jsou nejtenčí na trhu. Hybridní diskyWD Black SSHD o tloušťce 5 mm nabízejí 500 GB a zabírají téměř o 50 % méně prostoru než současné disky určené pro notebooky (ty jsou přibližně tenké 9,5 mm).

Tento nízkoprofilový hybridní disk je doplněn extrémně malým úložištěm SanDisk iSSD, který využívá 19nm (nanometrovou) technologii, nejmenší a nejpropracovanější proces výroby polovodičů.

Hybridní WD Black SSHD 5 mm je dodáván OEM partnerům pro výrobu mobilních zařízení současně s dalšími tloušťkami, které jsou 7 mm a 9,5 mm.

Nová technologie zpracuje trojrozměrný model vlasů z pouhé fotografie

Témata článku: SSHD, Nejlepší rychlost, Matt

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší