WBI Systems se zařadil mezi nejúspěšnější partnery Microsoftu

WBI Systems se zařadil mezi nejúspěšnější partnery Microsoftu

Česká technologická společnost WBI Systems získala dvojici prestižních partnerských ocenění na Microsoft Worldwide Partner Conference 2012 v Torontu. Členství ve skupině „Microsoft Dynamics President’s Club“ a zařazení mezi elitní strategické partnery „Inner Circle for Microsoft Dynamics“ řadí WBI mezi nejúspěšnější společnosti v integraci platformy Microsoft Dynamics na světě. Členství „President’s Club“ letos celosvětově získalo pouze 228 společností, což představuje pět procent partnerů společnosti Microsoft. Titulem „Inner Circle“ se může celosvětově pochlubit pouhých 51 partnerů. Obě ocenění reflektují dlouhodobou strategii výhradního zaměření pouze na řešení založené na produktech Microsoft.

Během necelých tří let od založení jsme na českém trhu dokázali vybudovat zkušený tým odborníků se specializací na platformu Microsoft Dynamics. Obě prestižní ocenění nás katapultují po bok světových hráčů v systémové integraci,“ komentuje úspěch WBI Systems generální ředitel Robert Paskovský. „WBI od svého založení reflektuje strategii výhradního partnerství se společností Microsoft. Členství v Microsoft Dynamics President’s Club a ocenění Inner Circle dokládají, jak správné strategické rozhodnutí to bylo,“ dodává.

Prestižní klubové členství „Microsoft Dynamics President’s Club“ se uděluje na základě splnění určitých výkonnostních kritérií – obrat, počet implementací systému Microsoft Dynamics, a dalších. „WBI Systems je naším klíčovým partnerem v nárůstu implementací a úspěchu platformy Microsoft Dynamics,“ komentuje ocenění Doug Kennedy, viceprezident Microsoft Dynamics Partners and Support Services.

Ocenění elitního partnera „Inner Circle for Microsoft Dynamics“ lze získat pouze na základě nominace lokální pobočkou společnosti Microsoft. Jeho udělení stejně jako v případě klubového členství reflektuje mimo jiné meziroční nárůst počtu implementací a obrat vůči společnosti Microsoft.

Utržená ocenění jsou další z řady cen, které WBI Systems v posledních dvou letech získala. V letošním roce byla společnost oceněna titulem „Microsoft Awards 2012 Finalist“ v kategorii Microsoft Dynamics CRM. V roce 2011 získalo WBI absolutní ocenění „Microsoft Country Partner of the Year.“

Spekulace: Apple rozesílá menší MacBook Pro s Retinou i nové iMacy

Témata článku: Kennedy, Partners, Toronto, Country, Partner, President

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší