Warner Music připravuje webové profily kapel ve stylu sociálních sítí

Warner Music připravuje webové profily kapel ve stylu sociálních sítí

Společnosti Cisco a Warner Music Group (WMG) oznámily rozšíření své spolupráce, v rámci které bude skupina WMG využívat k tvorbě webových profilů kapel novou softwarovou platformu Cisco Eos. Ta umožňuje jednoduše spravovat široké portfolio webových stránek s multimediálním obsahem a využívat na nich řadu vlastností sociálních sítí, například hodnocení, komentáře, diskuse s ostatními fanoušky nebo sdílení hudby, fotografií a videa. WMG se po dobré zkušenosti, kterou má s aplikací Cisco Eos například při správě stránek hudebníka Seana Paula, chystá do konce roku rozběhnout na této platformě desítky nových hudebních profilů.

Cisco Eos sjednocuje funkce sociální sítě, správy obsahu a analýzy informací do jednoho jediného administrativního prostředí, které usnadňuje celkovou správu i velkého množství stránek najednou. WMG zatím využila Eos na čtyřech nových stránkách, a to na webu skupiny Paramore, která byla nominována na cenu Grammy v kategorii rockových kapel, na stránkách zpěváka R&B Treye Songze, rockové skupiny Halestorm a na nově navržených stránkách zpěváka Seana Paula. Do konce roku plánuje na této platformě rozběhnout desítky nových hudebních profilů.

Podpůrná fakta

 • Hudebníci v portfoliu WMG mohou platformu Cisco Eos využít ke komunikaci se svými fanoušky a poskytnutí zábavního obsahu, který je jim jako zákazníkům službě plně přizpůsoben.
   
 • Díky jednotnému administrativnímu prostředí umožňuje Cisco Eos značkám v portfoliu WMG rozšířit stránky hudebníků mnohem rychleji, a to i při ohledu na požadavky hudebníků na jedinečný vzhled a dojem webových stránek.
   
 • WMG může využívat jedinou sjednocenou platformu Cisco Eos pro neomezený počet hudebních stránek s jednotnou správou v pozadí, která usnadní správu stránek a poskytne fanouškům více interaktivních zážitků.
   
 • WMG plánuje do konce roku takto rozšířit až desítky svých stránek.
   
 • WMG představilo nové stránky podporované platformou Cisco Eos: Paramore (červenec 2009); Trey Songz (červenec 2009); Halestorm (srpen 2009); Sean Paul (leden 2009; nový design v červenci 2009); Laura Izibor (leden 2009)
   
 • V nadcházejících měsících WMG rozšíří stejným způsobem další stránky svých hudebníků, například: Jason Castro; Estelle; Lupe Fiasco; Straight No Chaser a další, které oznámí během roku.
   
 • Nově představená platforma Cisco Eos sjednocuje funkce sociální sítě, správy obsahu a analýzy informací do jediného administrativního prostředí, které mohou mediální společnosti využít k přizpůsobení mediálního obsahu svým zákazníkům a k získávání zpětné vazby od nich napříč jejich multibrandovými webovými stránkami.

Podpůrné citace

·„Dnešní prostředí hudebního průmyslu vyžaduje zásadní změnu role, kterou jsme až doposud v tomto prostředí hráli. Je třeba využít veškerý rozvoj nových technologií a vsadit na účinnější přístup, který povede k obohacení vztahů mezi hudebníky a jejich fanoušky,“ uvedl Edgar Bronfman Jr., předseda představenstva a generální ředitel společnosti Warner Music Group. „Cisco vyvinulo vynikající novou platformu, a my doufáme, že by se mohla stát součástí naší digitální spotřebitelské strategie.“

·„Prostřednictvím nové platformy chceme hudebnímu průmyslu pomoci ve vytváření nových interaktivních zážitků, které jsou přidanou hodnotou vztahu mezi fanoušky a obsahem samotné zábavy, kterou mají rádi,“ řekl John Chambers, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Cisco. „Zábavní průmysl je teď v období postupné transformace a síť je platformou, na které se toto odvětví může znovu definovat.“

·"Tím že jsme svědky tak dramatického posunu ve způsobu zapojení spotřebitele do zábavy, hledáme neustále nové možnosti pro řešení vznikajícího digitálního či technologického chování," řekl Michael Nash, výkonný vicepresident Digitální strategie a obchodního rozvoje pro WMG. "Cisco Eos poskytuje rychlost a flexibilitu, jakou naše značky potřebují vytvořit, a výsledkem jsou plně vybavené, silné stránky, které naši umělci vyžadují, aby vyšli vstříc svým stále náročnějším fanouškům."

Podpůrné zdroje

http://www.cisco.com/web/solutions/cmsg/platform.html
http://www.cisco.com/web/solutions/cmsg/index.html 
http://www.cisco.com/web/solutions/cmsg/eos_architecture_ds.pdf

Nový uTorrent 1.8.4 opravuje štítky a problém s firewallem

Témata článku: Jediná síť, Zábavní průmysl, Digitální platforma, Laura, Zásadní role, Paul, EOS, Jason, Platforma

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší