Warehouse Management: Klíčové faktory úspěchu v projektech WMS

25. května 2007
Sony uvedla Memory Stick Micro M2
Zavádíte Warehouse Management Systém (WMS)? Každý WMS projekt má svá specifika a liší se zákazník od zákazníka i v rámci stejného oboru. Odhalit úzká místa projektu bez předchozích zkušeností není samozřejmostí a každá chybička v projektu se tak může nečekaně prodražit. Seminář, který se zabývá klíčovými faktory úspěchu v projektech WMS připravila společnost Barco.
Warehouse Management: Klíčové faktory úspěchu v projektech WMS

Nasazení Warehouse Managementu Systému pro řízení skladů v reálném čase se stává nezbytným nástrojem pro efektivní řízení skladových operací, dosažení vyšší přesnosti, eliminaci chybovosti a zajištění 100% úrovně služeb zákazníkům. Zkušenosti z realizovaných projektů jednoznačně ukazují na přínosy, které se projevují v úrovni nižších nákladů a vyšší produktivity. Návratnost investice do takového systému bývá obvykle kolem 12 měsíců.

Rychlá návratnost a optimální náklady projektu jsou ovšem závislé na celé řadě faktorů, které souvisí s přípravou a implementací WMS systému. Každý projekt je velmi specifický. Systémy skladování jsou velmi různorodé a liší se velmi i v rámci stejného oboru.

Poukázat na klíčové faktory úspěchu WMS projektů a upozornit na úzká místa při plánování a implementaci WMS projektů si klade za cíl seminář: „Klíčové faktory úspěchu v projektech WMS.“ Seminář připravila společnost Barco, integrátor v oblasti RFID a čárových kódů. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 21.6.2007 v hotelu CORINTHIA PANORAMA v Praze.

Témata článku: RFID, Panorama, Cílové nasazení, Reálné nasazení, Stejný náklad

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje