Wacom upevňuje spolupráci s AMOS Software

Wacom upevňuje spolupráci s AMOS Software

Na základě úspěšného partnerství se AMOS Software stává klíčovým distributorem společnosti Wacom v České republice a na Slovensku.

Společnost Wacom, přední výrobce tabletů, interaktivních displejů a intuitivních zařízení rozhraní, si po dvou letech úspěšné spolupráce vybrala společnost AMOS Software jako hlavního obchodního partnera a distributora. Jedním z hlavních cílů v roce 2008 je pro Wacom a AMOS Software představení druhého partnerského programu.

Společnost Wacom zaujímá přední pozici na trhu s intuitivními vstupními zařízeními v České republice. Od samého začátku je známá a respektovaná mezi profesionály. Díky správné změně prodejní strategie provedla společnost AMOS Software v roce 2007 úspěšný průzkum zákaznického sektoru s novou řadou Wacom Bamboo.

„Český trh má pro nás v oblasti střední a východní Evropy velký význam. Jsme velmi spokojeni s výsledky prodeje, kterých v České republice společnost AMOS Software pro společnost Wacom dosáhla. Proto jsme se rozhodli vložit plnou důvěru v jejich zkušenosti a uvést druhý partnerský program,“ říká Andreas Küsters, ředitel prodeje pro střední Evropu, Střední východ a Afriku ve Wacom Europe GmbH. „Naše strategická spolupráce s AMOS Software je důležitým krokem jak oslovit profesionály i spotřebitele s nabídkou společnosti Wacom. Posílení naší prodejní síly s AMOS Software znamená zlepšení úrovně poskytování služeb našim zákazníkům nyní i v budoucnosti,“ dodává Küsters.

„V roce 2005 se tablety Wacom staly prvním hardwarem v našem sortimentu. Od té doby pozorujeme zvyšující se zájem o tento intuitivní způsob komunikace mezi počítačem a jeho uživatelem“, řekl Milan Buzek, řekl ředitel společnosti AMOS Software s.r.o. „Když se podíváme do budoucnosti, vidíme před námi jasný cíl: silnou podporu našich partnerů v rámci druhého partnerského programu pro ještě větší zatraktivnění výrobku společnosti Wacom.“

Váš názor Další článek: SP3 pro Windows XP už je oficiálně dostupný

Témata článku: Software, Bamboo, Milan, Cílové zařízení, Gmbh, Obchodní význam, Hlavní cíl, Důležité partnerství, Milano, Wacom

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší