Wacom představuje nové tablety – Intuos3 A4 oversize a Intuos3 A3 Wide

V Praze 16. 1. 2006 - Wacom – světový leader ve výrobě a vývoji tabletů uvádí na český trh nové tablety řady Intuos3.
Wacom představuje nové tablety – Intuos3 A4 oversize a Intuos3 A3 Wide

Nový rozměr dokonalosti
Intuos3 je tablet určený pro grafické umělce, fotografy a profesionály z oboru digitálních médií, kterým nabízí zdokonalení plynulosti práce a absolutní volnost při kreativní tvorbě.
    
Díky dostupnosti v rozměrech A6, A5, A5 Wide, A4, A4 oversize a A3 Wide, splňuje Intuos3 požadavky mnoha uživatelů. Každý z nich si může vybrat ten „svůj” rozměr a užívat si pocit svobody, který jinde nenajde. Tablet Intuos3 jim otevře novou dimenzi přirozené, flexibilní a efektivní práce v profesionálních kreativních aplikacích.

Zejména modely Intuos3 A5 Wide, Intuos3 A3 Wide a Intuos3 A4 oversize (A3 Wide a A4 oversize jsou dostupné ve verzích CAD nebo DTP) nabízejí více prostoru pro myšlenky a nápady průmyslových designérů, video editorů a fotografů.

Tablety Intuos3 A5 Wide a Intuos3 A3 Wide  rovněž umožňují optimální využití při práci na velkých nebo širokoúhlých monitorech, stejně jako při využití dvou monitorů najednou. Intuos3 A5 Wide je zároveň díky svým kompaktním rozměrům ideálním nástrojem v kombinaci s širokoúhlým notebookem.

Všechny tablety Intuos3 jsou vybaveny volně programovatelnými Express tlačítky. Lze na ně nastavit nejpoužívanější příkazy nebo klávesové zkratky. Plynulost práce se tím posouvá do zcela nové roviny. Navíc doplnění o Touch Strip (zoomování v grafických aplikacích) a pero Grip Pen je tento posun ještě výraznější.

Precizní a přirozené kreslení, retušování nebo design je zajištěno  1024 úrovněmi přítlaku pera a rozlišením 5080 dpi. Žádné jiné vstupní zařízení nenabízí tak jemnou obsluhu a tak přirozený výsledek, tolik podobný reálné tvorbě. Navigace ve velkých souborech je díky absolutnímu pozicování tabletu a vysoké přesnosti pera velmi precizní a rychlá.

Šestice volitelných nástrojů k tabletu Intuos3, Art Marker, Airbrush, Classic Pen, Ink Pen, Mouse a Lens Cursor posouvá hranice ještě dále a umožní dostat z tabletů Intuos3 maximum. Všechna pera Intuos3 jsou navíc plně kompatibilní s LCD tabletem Wacom Cintiq 21UX.

Dostupnost a cena
Nové modely Intuos3 A3 Wide a Intuos3 A4 oversize budou dostupné od 20. ledna 2006. Tablety jsou vybaveny pouze USB konektorem a fungují pod systémy Windows 2000, XP, XP 64bit nebo vyšším a pod Mac OS X 10.2.8 nebo vyšším.

Ceny jednotlivých verzí:
Intuos3 A3 Wide DTP:  26 168 Kč s DPH
Intuos3 A3 Wide CAD:  23 788 Kč s DPH
Intuos3 A4 oversize DTP:  19 028 Kč s DPH
Intuos3 A4 oversize CAD:  17 243 Kč s DPH 

Bližší informace ohledně tabletů Intuos3 A4 oversize a Intuos3 A3 Wide získáte na www.wacom.cz.

Témata článku: Video, A3, Grip, Marker, Peru, Strip, Velký posun, Pero, Profesionální fotograf, Wacom, Širokoúhlý monitor, Dimenze, Airbrush

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje