Vznikla nová společnost: On Semiconductor

Phoenix, stát Arizona, 5. srpna 1999 - Steve Hanson, výkonný ředitel a prezident v.současnoti...
Vznikla nová společnost: On Semiconductor
Phoenix, stát Arizona, 5. srpna 1999 - Steve Hanson, výkonný ředitel a prezident v.současnoti největší společnosti vyrábějící diskrétní, standardní analogové a standardní logické polovodičové součástky, dnes stisknutím vypínače "rozsvítil" novou společnost. Na tiskové konferenci konané v sídle společnosti ve Phoenixu, stát Arizona, symbolicky použil vypínač, a když vyslovoval slova ON Semiconductor , vyslovil tím i jméno nové společnosti, bývalé divize společnosti Motorola, kterou dne 5. srpna koupila společnost Texas Pacific Group.
Steve Hanson poznamenal, že jméno „ON Semiconductor“ vyvolává pocit elektrizující události a zároveň odráží obyčejnost a všudypřítomnost výrobků společnosti. "Zavázali jsme se, že budeme našim klientům poskytovat výkonové součástky a součástky pro rozhraní nejvyšší kvality za konkurenční ceny, že si je budou moci koupit pohodlně a že jim budou dodány nejspolehlivějším způsobem", řekl Hanson. "Snažíme se dosáhnout toho, aby klient neměl důvod kupovat zboží od jiných dodavatelů."

Od března 1998 vznikala účelově zaměřená strategie, po celém světě byly zakládány společné podniky a docházelo k procesu restrukturalizace výroby. Společnosti ON Semiconductor tak byly vytvořeny podmínky, aby se stala hlavním světovým dodavatelem výkonových součástek a součástek pro rozhraní ve velkém objemu. Společnost ON Semiconductor vytvořila následující účelově zaměřené společné podniky: Společný podnik v Leshan v Číně zaměřující se na malé signálové výrobky; společný podnik v Rožnově v České republice orientující se na dodávání křemíkových desek a levných analogových technologií; a společný podnik v Piešťanech na Slovensku zaměřující se na výkonové technologie typu TMOS a logiku s kovovým hradlem. Tyto společné podniky zvyšují rozmanitost celosvětové struktury společnosti ON Semiconductor a podporují její schopnost zajišťovat rychlejší inovační cyklus a urychlovat vývoj nových výrobků pokud jde o aplikace efektivnějšího využití baterií, přenositelné aplikace a aplikace budování sítí.

Kromě toho, že si společnost ON Semiconductor klade za cíl kvalitu a dosahování nízkých výrobních nákladů, využívá zkušené prodejce, aby pomohla vývojovým pracovníkům a nákupčím, kteří pracují pod tlakem a mají málo času na dokončení návrhů polovodičových součástek. Díky společnému úsilí prodejců velkoodběratelů, distribuce a Electronic Manufacturers Service Industry (EMSI), společnost ON Semiconductor poskytuje svým klientům efektivní služby.

Roy Vallee, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti AVNET popsal společnost ON Semiconductor následujícími slovy: "Společnost, jejíž budování je založeno na zděděném vůdčím postavení a všudypřítomnosti na trhu. Jako největší distributor společnosti ON Semiconductor budeme nadále využívat zavedeného dobrého jména společnosti a její pověsti výrobce kvalitních výrobků.

David Stanton, společník společnosti Texas Pacific Group, rovněž poznamenal: "Perspektivy této nové společnosti nás nesmírně vzrušují. Všichni, kdo jsou s touto bývalou divizí společnosti Motorola ve styku, zejména klienti, zaměstnanci a dodavatelé, budou mít to nejlepší z obou světů: z minulosti velkou podporu Motoroly a v současné době účelově zaměřenou konkurenceschopnost nového, rostoucího a nezávislého podniku."

Kromě svého jména společnost odhalila i své nové logo: zelená ikona, která se podobá knoflíku "on" (zapnuto), představuje odborné znalosti společnosti ON Semiconductor při vytváření výrobků, které uvádějí do provozu technologii a spojují ji s vaším světem.

O společnosti ON Semiconductor

Společnost ON Semiconductor, dříve divize společnosti Motorola, je hlavním dodavatelem analogových, logických a diskrétních polovodičových součástek na světě, který jich v roce 1998 prodal 15 miliard kusů v celkové hodnotě 1,5 miliardy amerických dolarů. Tyto výkonové výrobky a výrobky pro rozhraní jsou nedílnou součástí elektroniky pro účely zajištění bezpečnosti a zábavy a uspokojení každodenních potřeb v dnešním světě.

O společnosti Texas Pacific Group

Společnost Texas Pacific Group, založená v roce 1993, je zakladatelem soukromé investiční společnosti TPG Partners II, L.P. se sídlem ve Fort Worth, jejíž základní jmění činí přibližně 2,5 miliardy amerických dolarů. Hlavními řediteli společnosti TPG jsou David Bonderman, James G. Coulter a William S. Price. Společnost a její ředitelé uskutečnili značné investice do technologie a telekomunikací (Paradyne, ZiLOG, GlobeSpan Semiconductor, GT Com, Landis & Gyr Communications), výroby potravin a nápojů (Del Monte Foods), maloobchodu (J. Crew), zdravotní péče (Oxford Health Plans) a leteckých společností (Continental, America West).
Váš názor Další článek: Lze změnou práv k souborům zlikvidovat Server?

Témata článku: Hlavní dodavatel, Výrobek, Monte, Monty, Arizona, Texas, Oxford, Fort, Nízký tlak, Hanson, Phoenix, Výkonný ředitel, Dodavatel technologií, Crew, West, Continental, Pacific, Analogové rozhraní, Nový klient


Určitě si přečtěte

Google mapy, Seznam mapy, Apple mapy... Velké srovnání šesti internetových map. Kdo to dělá nejlépe?

Google mapy, Seznam mapy, Apple mapy... Velké srovnání šesti internetových map. Kdo to dělá nejlépe?

** Která klasická webová mapa se vám líbí nejvíce? ** Srovnali jsme šest velkých služeb v několika situacích ** Hlasujte v anketě

Jakub Čížek | 81

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

** AMD představilo novou generaci desktopových procesorů řady Ryzen 5000 ** Nová architektura Zen 3 přináší mnoho vylepšení a přibližně 19% zvýšení výkonu IPC ** Všechny modely budou v prodeji 5. listopadu

Karel Javůrek | 43

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

Epic chce rozbít monopol Play Storu a App Storu. Nastražil trik s hrou Fortnite a žaluje Google i Apple

** Apple a Google odstranili z obchodů s aplikacemi hru Fortnite ** Její vývojáři nejprve přichystali parodické video ** V žalobách viní obě firmy z monopolního chování

Karel Kilián | 135

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

Co když chce Microsoft nahradit Windows Linuxem. Dokážete si to představit?

** Windows už dávno nejsou pilířem podnikání Microsoftu ** Mnohem více mu vydělává cloud ** Pojďme si trošku zaspekulovat, kam až by to mohlo zajít

Jakub Čížek | 94


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk