Vznikla nová společnost: ON Semiconductor

Nová společnost je bývalá divize společnosti Motorola, kterou dne 5. srpna koupila společnost Texas Pacific Group
Vznikla nová společnost: ON Semiconductor
Steve Hanson, výkonný ředitel a prezident v.současnoti největší společnosti vyrábějící diskrétní, standardní analogové a standardní logické polovodičové součástky, dnes stisknutím vypínače "rozsvítil" novou společnost. Na tiskové konferenci konané v sídle společnosti ve Phoenixu, stát Arizona, symbolicky použil vypínač, a když vyslovoval slova ON Semiconductor , vyslovil tím i jméno nové společnosti, bývalé divize společnosti Motorola, kterou dne 5. srpna koupila společnost Texas Pacific Group.

Steve Hanson poznamenal, že jméno „ON Semiconductor“ vyvolává pocit elektrizující události a zároveň odráží obyčejnost a všudypřítomnost výrobků společnosti. "Zavázali jsme se, že budeme našim klientům poskytovat výkonové součástky a součástky pro rozhraní nejvyšší kvality za konkurenční ceny, že si je budou moci koupit pohodlně a že jim budou dodány nejspolehlivějším způsobem", řekl Hanson. "Snažíme se dosáhnout toho, aby klient neměl důvod kupovat zboží od jiných dodavatelů."

Od března 1998 vznikala účelově zaměřená strategie, po celém světě byly zakládány společné podniky a docházelo k procesu restrukturalizace výroby. Společnosti ON Semiconductor tak byly vytvořeny podmínky, aby se stala hlavním světovým dodavatelem výkonových součástek a součástek pro rozhraní ve velkém objemu. Společnost ON Semiconductor vytvořila následující účelově zaměřené společné podniky: Společný podnik v Leshan v Číně zaměřující se na malé signálové výrobky; společný podnik v Rožnově v České republice orientující se na dodávání křemíkových desek a levných analogových technologií; a společný podnik v Piešťanech na Slovensku zaměřující se na výkonové technologie typu TMOS a logiku s kovovým hradlem. Tyto společné podniky zvyšují rozmanitost celosvětové struktury společnosti ON Semiconductor a podporují její schopnost zajišťovat rychlejší inovační cyklus a urychlovat vývoj nových výrobků pokud jde o aplikace efektivnějšího využití baterií, přenositelné aplikace a aplikace budování sítí.

Kromě toho, že si společnost ON Semiconductor klade za cíl kvalitu a dosahování nízkých výrobních nákladů, využívá zkušené prodejce, aby pomohla vývojovým pracovníkům a nákupčím, kteří pracují pod tlakem a mají málo času na dokončení návrhů polovodičových součástek. Díky společnému úsilí prodejců velkoodběratelů, distribuce a Electronic Manufacturers Service Industry (EMSI), společnost ON Semiconductor poskytuje svým klientům efektivní služby.

Roy Vallee, výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti AVNET popsal společnost ON Semiconductor následujícími slovy: "Společnost, jejíž budování je založeno na zděděném vůdčím postavení a všudypřítomnosti na trhu. Jako největší distributor společnosti ON Semiconductor budeme nadále využívat zavedeného dobrého jména společnosti a její pověsti výrobce kvalitních výrobků.

David Stanton, společník společnosti Texas Pacific Group, rovněž poznamenal: "Perspektivy této nové společnosti nás nesmírně vzrušují. Všichni, kdo jsou s touto bývalou divizí společnosti Motorola ve styku, zejména klienti, zaměstnanci a dodavatelé, budou mít to nejlepší z obou světů: z minulosti velkou podporu Motoroly a v současné době účelově zaměřenou konkurenceschopnost nového, rostoucího a nezávislého podniku."

Kromě svého jména společnost odhalila i své nové logo: zelená ikona, která se podobá knoflíku "on" (zapnuto), představuje odborné znalosti společnosti ON Semiconductor při vytváření výrobků, které uvádějí do provozu technologii a spojují ji s vaším světem.

O společnosti ON Semiconductor
Společnost ON Semiconductor, dříve divize společnosti Motorola, je hlavním dodavatelem analogových, logických a diskrétních polovodičových součástek na světě, který jich v roce 1998 prodal 15 miliard kusů v celkové hodnotě 1,5 miliardy amerických dolarů. Tyto výkonové výrobky a výrobky pro rozhraní jsou nedílnou součástí elektroniky pro účely zajištění bezpečnosti a zábavy a uspokojení každodenních potřeb v dnešním světě.

O společnosti Texas Pacific Group
Společnost Texas Pacific Group, založená v roce 1993, je zakladatelem soukromé investiční společnosti TPG Partners II, L.P. se sídlem ve Fort Worth, jejíž základní jmění činí přibližně 2,5 miliardy amerických dolarů. Hlavními řediteli společnosti TPG jsou David Bonderman, James G. Coulter a William S. Price. Společnost a její ředitelé uskutečnili značné investice do technologie a telekomunikací (Paradyne, ZiLOG, GlobeSpan Semiconductor, GT Com, Landis & Gyr Communications), výroby potravin a nápojů (Del Monte Foods), maloobchodu (J. Crew), zdravotní péče (Oxford Health Plans) a leteckých společností (Continental, America West).
Váš názor Další článek: Začínáme velký projekt českého Internetu: Serge.cz

Témata článku: Fort, Continental, Texas, Nový klient, West, Crew, Oxford, Analogové rozhraní, Pacific, Výrobek, Arizona, Hlavní dodavatel, Nízký tlak, Monte, Hanson, Monty, Výkonný ředitel, Phoenix


Určitě si přečtěte

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

DeOldify: Téměř zázračná technologie, která obarvuje 2. světovou válku, nebo vaše fotky z dětství

** Neuronová síť DeOldify obarvuje fotky ** Můžete si ji vyzkoušet sami i bez superpočítače ** YouTube je plný obarvených ikonických videí

Jakub Čížek | 21

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

Nvidia představila grafické karty GeForce RTX 3090, RTX 3080 a RTX 3070. Známe české ceny

** Nvidia uvedla nové desktopové grafické karty GeForce RTX 3000 ** Jedná se o modely GeForce RTX 3070, 3080 a 3090 ** K výrobě se používá 8nm technologii od Samsungu

Karel Javůrek | 67

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

** Jak funguje biometrické zabezpečení ve Windows ** Nejlepší správci hesel ** Létáme v Microsoft Flight Simulator

Časopis Computer | 5

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

** Jak uložit soubory, aby vydržely vnoučatům? ** A co kdyby měly přečkat celá staletí? ** Teď se o to pokouší GitHub a je to oříšek i pro lingvisty

Jakub Čížek | 121


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk