Vytvořte si vlastní styl díky kolekci Global Graffiti produktů Logitech

Vytvořte si vlastní styl díky kolekci Global Graffiti produktů Logitech

Společnost Logitech dnes představila kolekci počítačového příslušenství, pro niž jsou charakteristické stylové designy plné barev inspirované komunitami z celého světa. Tato příslušenství se mohou pochlubit barvami a vzory, v nichž se prolínají globální trendy a místní vlivy, a vy si tak můžete vybrat kombinaci, která před celým světem vyjádří vaši osobitost.

„Tato kolekce nazvaná ‚Global Graffiti Collection‘ obohacuje naše nejoblíbenější produkty o nový rozměr stylovosti bez hranic,“ řekla Sophie Le Guen, hlavní ředitelka řízení portfolia produktů pro PC ve společnosti Logitech. „Vyrazili jsme na cesty a po celém světě hledali začínající designéry, kteří by ztělesnili jedinečný, a přitom globálně relevantní styl – a jejich návrhy jsme sladili do jediné kolekce. Díky těmto novým designům plným barev si můžete podle svého navrhnout vlastní sestavu stolního počítače a příslušenství, jež bude vyjadřovat váš osobitý styl a tvořivost.“

Klepněte pro větší obrázek

Kolekce obsahuje autentické designy, realistické barvy a textury smíšené se surrealistickými motivy. Každý design je zřetelně odlišný od ostatních, přitom však je součástí celku, takže výsledkem je cosi, co působí jedinečně a osobitě, a současně zapadá do globálních vazeb.

V kolekci najdete spousty barev a vzorů, ale každý prvek ztělesňuje odvážný, kolektivní styl, v jehož rámci lze snadno spojit a sladit jednotlivá příslušenství, a přitom zachovat celkově soudržný design. A některé z designů jsou k dispozici jako limitované edice – vyberte si tedy myš v designovém provedení a slaďte ji s dalším příslušenstvím, jež kolekce nabízí – a vytvoříte si komplet, který budete mít jedině vy.

Cena a dostupnost
Kolekce Logitech Global Graffiti Collection představí stylovost bez hranic také v České republice, a to v podobě dvou produktů – myši Logitech Wireless Mouse M325 za doporučenou koncovou cenu 749 Kč a webové kamery Logitech HD Webcam C270 za doporučenou koncovou cenu 749 Kč. Očekává se, že nové vzory budou v Evropě k dostání počátkem června 2012. Podrobnější informace o celé uvedené kolekci příslušenství můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na našem blogu.

Témata článku: Graffiti, LE, Sophia, Webcam, Koncová cena, Nové příslušenství, Nové doporučení, Komplet

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí