Výstava PC Tech

11. září 2001
Tým iPaqu k pronajmutí
Významní pražští distributoři výpočetní techniky se rozhodli uspořádat 18.-19. září 2001 první ročník výstavy PC TECH. Široká veřejnost uvítá zejména výrazné výstavní slevy výpočetní techniky a příslušenství spolu s možností porovnat si produkty jednotlivých značek
Výstava PC Tech
Významní pražští distributoři výpočetní techniky se rozhodli uspořádat 18.-19. září 2001 první ročník výstavy PC TECH. Široká veřejnost uvítá zejména výrazné výstavní slevy výpočetní techniky a příslušenství spolu s možností porovnat si produkty jednotlivých značek.

IT pracovníkům výstavci nabídnou průřez nejnovějšími technologiemi call center a informačních systémů spolu s moderními linuxovými a síťovými technologiemi. Z nejvíce žádaných služeb budou nabízeny produkty outsourcingu výpočetní techniky, zajištění bezpečnosti dat, převzetí odpovědnosti za legálnost užívaného software v podniku a novinkou budou produkty sledování firemní komunikace a produkty omezující zneužívání Internetu zaměstnanci v pracovní době. 

Celou výstavu PC TECH provází bohatý přednáškový program: 18. září - podniková řešení, informační systémy, call centrum, řešení odpovědnosti za užívání SW v podniku, kontrola nad pohybem informací a bezpečnost dat, síťové technologie. 19. září - digitální zpracování videa, digitální fotografie, domácí PC budoucnosti, problematika autorských práv při užívání SW. 

Výstava se bude konat v termínu 18.-19. září 2001 od 10.00 do 19.00 hodin (18. září od 10.00 do 15.00 je vstup omezen pouze pro IT managery, správce sítě a vedoucí pracovníky) v nově zrekonstruovaných prostorách Národního domu na Smíchově na adrese Náměstí 14. října 16, Praha 5. Bližší informace naleznete na www.pctech.cz, kde prvních 5000 zákazníků po registraci získá vstupenku zdarma.

Váš názor Další článek: Tým iPaqu k pronajmutí

Témata článku: Bezpečnost, Síťová technika, 1000, Call


Určitě si přečtěte

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

13 praktických tipů a triků pro Mapy.cz, které možná neznáte

** Mapy.cz neslouží jen k zobrazení podkladů a plánování tras ** Nabízejí celou řadu dalších praktických funkcí a možností ** Vybrali jsme třináct tipů a triků, o kterých možná nevíte

Karel Kilián | 36

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

Pozor, na Česko v těchto dnech útočí falešné Tesco, Penny Market a Lidl

** Máme tu další českou phishingovou vlnu ** Podle průzkumů máme stále problém s kybernetickou gramotností ** Nebezpečím jsou děti, které opouštějí rodiče

Jakub Čížek | 37Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu