Výstava “Digital Living” bude probíhat v německém Hannoveru od 9. do 15. března 2006

4. prosince 2005
Ke stažení: stahujte nový Firefox
Společnost Deutsche Messe AG a mediální společnost CMP-WEKA spojily síly a společně připravily samostatnou expozici “Digital Living” v hale 27, kterou je možno zhlédnout od 9. do 15. března v rámci veletrhu CeBIT 2006.
Výstava “Digital Living” bude probíhat v německém Hannoveru od 9. do 15. března 2006

Jak již název napovídá, výstava demonstruje, jak informační technologie ovlivňují, nebo budou ovlivňovat náš každodenní život. Kombinuje emocionální přitažlivost a vysokou informační hodnotu. Již po několik let je kategorie “Consumer Electronics” velmi úspěšnou a navštěvovanou součástí CeBITu. Významné společnosti, jako jsou například Deutsche Telekom, Intel, LG, Microsoft, Panasonic, Samsung a Sharp, předvádějí, jak se kvůli inovacím v informačních a telekomunikačních technologiích revolučním způsobem mění náš každodenní život. Člen představenstva společnosti Deutsche Messe AG, Ernst Raue, k tomu říká: “V současnosti je pracovní i soukromý život propojen digitálními technologiemi tak, že tvoří nerozlučný celek. Výstava ‘Digital Living’ skládá hold tomuto celku a nabízí koncovým uživatelům i zájemcům z oblasti maloobchodního prodeje vzrušující podívanou, která představuje produkty a služby různých výrobců každodenním životě.”

 

Výstava bude přístupná od 9 do 22 hodin a určitě stojí za to ji navštívit.  Samostatné vstupné stojí 10 euro, ale návštěvníci CeBITu mají vstup zdarma.

 

Výstava CeBIT se již tradičně věnuje všem aspektům digitálního světa, jsou zde vystavovány jak podnikatelské aplikace, tak spotřební elektronika. ‘Digital Living’ záměrně vyvolává emocionální reakce.

 “V Hannoveru chceme návštěvníkům představit digitální svět trochu jinak. Připravili jsme pro ně řadu profesionálně provedených prezentací nových produktů, které jsme obohatili o emotivní náboj – podařilo se nám připravit výstavu se skutečnou přidanou hodnotou,” doplnil Raue.

 

Hala 27 nastaví nové standardy i co se týká designu interiérů. Několik velkých pódií bude odděleno množstvím “theme islands” (tématických ostrůvků) a prezentací produktů, během kterých se návštěvníci podrobně seznámí s klíčovými technologiemi, jako je HDTV, domácí kino, digitální fotografie, hi-fi, telekomunikace, navigační systémy a mobilní technologie pro počítače a hry.

 

Thorsten Köster, výkonný ředitel CMP-WEKA, vysvětluje: “Připravit tak rozmanitou výstavu,  které se účastní mnoho výrobců spotřební elektroniky, vyžaduje nezávislého kurátora a tuto roli jsme na sebe vzali my. Vytvořili jsme nový a jedinečný koncept spočívající v živém dialogu s experty z nejrůznějších oblastí a můžeme se pochlubit velkým zájmem ze strany výrobců.”

 

Na výstavě budou přítomni zkušení televizní hlasatelé, aby návštěvníky provedli celou výstavou “Digital Living” a zároveň se starali o opravdu vzrušující atmosféru. Výstavy se samozřejmě zúčastní i novináři ze specializovaných médií a vydavatelství a také odborníci z výzkumných ústavů a nezávislých testovacích laboratoří. Ti budou přítomni na odborných diskuzích a budou odpovídat na dotazy návštěvníků.

 

Obchodní zástupci a prodejci budou na výstavě “Digital Living” moci využít zvláštní služby: Na takzvaných theme islands budou poskytovat profesionální školitelé prodejců bezplatné konzultace,  např. jak zvýšit prodeje v tom či onom segmentu trhu spotřební elektroniky. Program bude zakončen slavnostním udílením cen, ukázkami a prezentacemi, které budou organizovat sami výrobci. “Digital Living” bude mít zajištěnou velkou publicitu v televizích, rádiích, v tiskových médiích a na internetu.

 

Pokud chcete získat více informací, kontaktujete společnost Deutsche Messe AG.

Témata článku: Navštěvované médium, Televize Panasonic, Living, Specializovaná laboratoř, Hold

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje