Vyšší obrazová kvalita, větší produktivita, menší spotřeba energie, NEC MultiSync EA231WMi

Vyšší obrazová kvalita, větší produktivita, menší spotřeba energie, NEC MultiSync EA231WMi

NEC Display Solutions představuje svůj první 23” displej s IPS technologií a formátem 16:9. NEC MultiSync® EA231WMi nabízí vynikající kvalitu obrazu ve vysokém rozlišení (Full HD), při zachování příkonu na nejnižší úrovni. Díky širokoúhlému formátu panelu a větší pracovní ploše je zachována vysoká produktivita práce. V souladu s ekologickým myšlením společnosti NEC byla při návrhu výrobku použita celá řada prvků, které zajistí ekologický provoz bez kompromisů při zachování vysoké kvality obrazu.

NEC MultiSync® EA231WMi přichází s nejnovější certifikací TCO 5.0, splňující vysoká kritéria s nadcházející normou Energy Star 5.0.

Klepněte pro větší obrázek

NEC MultiSync® EA231WMi je první monitor, který kombinuje 23“ širokoúhlý displej s nejkvalitnější technologií - IPS (In-Plane Switching). Tato technologie nabízí nejširší pozorovací úhly a stabilitu obrazu, stejně jako věrné zobrazení barev, což ocení nejen office uživatelé. Komplexním přístupem k ekologickému designu zajišťuje NEC MultiSync® EA231WMi referenční kvalitu pro Green Productivity standard. Ambient Light Sensor upravuje jas displeje podle okolního světla, což vede k vytvoření optimálních pracovních podmínek a úspoře energie. Mimo to, je možné monitor přepínat do úsporného režimu Eco, a to pomocí tlačítka One-Touch-Eco-Button. Monitor je také už z továrny dodáván s nastaveným standardním režimem Eco.

Displej je vybaven integrovaným měřičem, který měří a zobrazuje ušetřené množství nevypuštěného ekvivalentu škodlivých látek CO2,za předpokladu použití Eco režimu. Monitor získal certifikaci TCO 5.0, což je jedna z nejpřísnějších norem pro ergonomii a ekologii, stejně tak splňuje požadavky dle Energy Star 5.0.

Klepněte pro větší obrázekMonitor je možné výškově nastavit až o 110 mm, volit orientaci portrét / landscape, což umožňuje pohodlnou práci ve všech situacích. Při využití dalších bodů uchycení stojanu k LCD panelu, je možné displej použít také jako druhou obrazovku, ve stejné výšce jako je obrazovka notebooku.

Jednou z dalších inovací je nový digitální vstup tzv. Display Port, s kterým se budeme ve větší míře setkávat u všech novinek NEC. Display Port je nové rozhraní bez nutného šroubování konektorů, s větší šířkou pásma umožňující přenést více bitovou obrazovouinformaci ve větším rozlišení, za předpokladu možnosti použití delších kabelů. Do budoucna je rovněž možné garantovat větší kompatibilitu s vyráběnými produkty obsahujícími tento interface jak na straně vstupu, tak výstupu.

S NEC MultiSync® EA231WMi přichází společnost NEC s produktem, který přináší přesvědčivou kombinaci vysoké kvality obrazu a dalších ekologických, ergonomických a ekonomických výhod. Díky stylově elegantnímu úzkému rámečku je panel předurčen jak pro více monitorová řešení, tak pro designově citlivé doplnění interiéru.

Dostupnost, cena a záruka

NEC MultiSync® EA231WMi je dostupný od října 2009, v černé barvě nebo bílé se stříbrným rámečkem.

Doporučená koncová cena NEC MultiSync® EA231WMi činí 9 900,-Kč, bez DPH. Součástí balení je přívodní kabel, VGA a DVI-D kabely, USB kabel, příručka a také instalační a ovládací CD. NEC Display Solution Europe poskytuje kompletní tříletou záruku, včetně podsvitu, systémem Door – to Door.

Další článek: Letadla umí tweetovat a posílat zprávy na Facebook

Témata článku: DisplayPort, Displej, Škodlivé světlo, Nejširší kompatibilita, Door, Sensor, In-Plane Switching, Kvalita obrazu, Rámeček, Vysoká kvalita, Širokoúhlý monitor, Star, Pohodlná práce, Tříletá záruka, Monitorové inovace, Energy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší