Výsledky Network Associates za třetí čtvrtletí

Společnost Network Associates oznamuje, že její výnosy za třetí čtvrtletí dosáhly 227 milionů dolarů

Služby on-line ochrany si ve třetím čtvrtletí předplatilo 709 000 nových uživatelů, což představuje oproti třetímu čtvrtletí roku 2002 přírůstek 496 %

 

 

Praha, Santa Clara (Kalifornie), 3. listopadu 2003 - Společnost Network Associates, Inc. (NYSE: NET) oznámila, že ve třetím čtvrtletí končícím 30. září 2003 byly její konsolidované čisté výnosy 226,9 milionů dolarů. Podle účetní metodiky GAAP dosáhl čistý zisk ve třetím čtvrtletí 9,9 milionu dolarů neboli 0,06 dolaru na akcii. Očekávaný čistý zisk pro třetí čtvrtletí byl 26,6 milionu dolarů neboli 0,15 dolarů na akcii.

 

Společnost ukončila čtvrtletí s hotovostí a s obchodovatelnými cennými papíry v celkové hodnotě 783 milionů dolarů. „Ve třetím čtvrtletí jsme byli svědky příznivého směřování jak v případě našich produktů McAfee IntruShield, tak i v případě našich on-line zákazníků,“ uvedl George Samenuk, předseda představenstva
a CEO Network Associates. „Stále se zaměřujeme na růst našeho hlavního oboru podnikání a jsme velmi potěšeni úspěchem našich intrusion prevention řešení a poptávkou po nich, stejně jako dobrým přijetím našich on-line bezpečnostních služeb.“

 

Významné události:


Ve třetím čtvrtletí Network Associates rozšířila své představenstvo jmenováním Denis O`Learyho, který předtím působil jako výkonný viceprezident  v J. P. Morgan Chase & Company. Společnost navíc pokračovala v budování svého manažerského týmu jmenováním Jamese Lewandowského do funkce výkonného viceprezidenta North American Sales a Donny Troy do funkce výkonné viceprezidentky Worldwide Channels.

 

Třetí čtvrtletí také přineslo pokračující uznání v oboru bezpečnosti, když byla Sandra Bergeron (dříve působící v Anglii), výkonná viceprezidentka Business Development and Strategic Research, zařazena časopisem Information Security do výběru "Top 25 Women in Security" („25 nejlepších žen působících v oblasti bezpečnosti“).

 

Finanční výhled


Network Associates očekává ve čtvrtém čtvrtletí čistý příjem mezi 255 miliony dolarů a 260 miliony dolarů a předběžný čistý zisk v rozmezí 0,20 centů a 0,22 centů na akcii.

   

 

 

Informace o společnosti Network Associates, Inc.               

Firma Network Associates, Inc. (NYSE: NET) se sídlem v Santa Claře v Kalifornii, vytváří nejlepší počítačová bezpečnostní řešení, která zamezují nežádoucím vniknutím do sítí a chrání počítačové systémy před dalšími generacemi kombinovaných útoků a hrozeb. Network Associates, s dvěmi rodinami produktů – McAfee System Protection Solutions, chránící stolní počítače a servery,  a McAfee Network Protection Solutions, zabezpečující ochranu a výkonnost korporátních sítí – nabízí zabezpečení počítačů jak velkým společnostem, tak i vládním institucím, malým a středním firmám a domácím uživatelům. Společnost Network Associates  se skládá ze skupiny produktů McAfee, Sniffer a Magic.  Další informace naleznete na adrese http://www.networkassociates.com/.

.


 

Upozornění: Network Associates, McAfee, AVERT, Sniffer, Magic Solutions a SpamKiller jsou registrované ochranné známky společnosti Network Associates, Inc. a/nebo její sesterské společnosti na území Spojených států amerických a/nebo na území jiných států. Veškeré ostatní registrované i neregistrované ochranné známky obsažené v tomto dokumentu jsou výhradním vlastnictvím daných právnických nebo fyzických osob.

 

 

 

 

Pro další informace kontaktujte:

 

PR Agentura

MediaTrust Communications, spol. s r.o.

Alžběta Žbánková                                           

Na Šafránce 43, 101 00  Praha 10

Tel.: +420/271 736 890, fax: +420/267 312 557

E-Mail: azbankova@mediatrust.cz

 

Váš názor Další článek: Borland uvedl Delphi 8 for the Microsoft .NET Framework

Témata článku: , , , , ,