Vyslankyně společnosti Acer usiluje o zlato

Vyslankyně společnosti Acer usiluje o zlato

Společnost Acer může být oprávněně hrdá, že se stala celosvětovým TOP partnerem olympijského hnutí v kategorii oficiálního dodavatele počítačového vybavení pro zimní olympijské hry v roce 2010 ve Vancouveru a letní olympijské hry v roce 2012 v Londýně.

Při příležitosti nadcházejících zimních olympijských her ve Vancouveru, které byly zahájeny 12. února 2010, podepsala společnost Acer Computer Australia smlouvu o partnerství s australskou lyžařskou akrobatkou Lydií Lassila, která je současnou mistryní světa a velkou nadějí na medailové umístění. Lydia je australskou vyslankyní Acer Computer Australia na zimních olympijských hrách 2010 ve Vancouveru. Smlouva s Lydií doplňuje celosvětovou podporu, jíž společnost Acer poskytuje olympijskému hnutí.

Robin Tang, ředitel marketinku Acer Computer Oceanic Region, prohlásil: „Lydia oslovuje nejen příznivce akrobatického lyžování a sportovní fanoušky. Její inspirující životní příběh a nepřízeň osudu, kterou musela v průběhu své sportovní kariéry překonat, se dokonale hodí k naší značce. Lydia zosobňuje vášeň, odhodlání a odvahu, což jsou vlastnosti charakteristické i pro značku Acer. Vítáme ji v rodině společnosti Acer a těšíme se na spolupráci s ní.”

Podle sponzorské smlouvy se Lydie stane tváří „Průvodce Acer pro firemní zákazníky“ a televizní propagační kampaně olympijských her. Dále se zúčastní reklamních akcí společnosti Acer, bude vystupovat v médiích a na zákaznických akcích.

K partnerství se společností Acer Lydia uvedla: “Jsem hrozně ráda, že mohu reprezentovat tak inovativní značku, jakou je Acer. Opravdu se těším na ten okamžik, kdy budu jezdit po svazích s logem Acer anebo používat některé špičkové výrobky této značky.“

Lydia, už jako vedoucí závodnice světového poháru, je jednou z pouhých pěti australských medailových nadějí na zimních olympijských hrách 2010 ve Vancouveru.

Témata článku: Robin, Tanga, Tango, Oficiální médium, Vancouver, Partnerství, Tang

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu