Vynikající poměr cena-výkon. To je all-flash ETERNUS DX200

Vynikající poměr cena-výkon. To je all-flash ETERNUS DX200

Společnost Fujitsu dnes oznámila novou all-flash verzi svého diskového datového úložiště ETERNUS DX200 S3. Novinka přináší obrovskou úložnou kapacitu 9,6 TB v solid-state formátu, v podobě 24 vysoce výkonných SSD disků s kapacitou 400 GB.  ETERNUS DX200 S3 zvládne nekompromisní požadavky aplikací pracujících v reálném čase a zároveň brání vzniku prodlev v I/O operacích, které mohou způsobit problémy či dokonce pád běžících systémů.

Systém Fujitsu ETERNUS DX200 S3 má výkon 200,500.95 IOPS podle specifikace SPC-1 a nabízí vynikající výkon za velmi výhodnou cenu. Duální řadič ETERNUS DX200 S3 nabízí výjimečný poměr cena výkon US $0,77 / SPC-1 IOPS. Čas odezvy 0,63 milisekundy při zátěži na 100% představuje nejnižší reakční dobu při plném zatížení, jaké bylo kdy v historii měření podle SPC-1 dosaženo.

ETERNUS DX200 S3 tak nabízí nový standard v poměru cena-výkon například pro databáze, obchodní aplikace, úkoly z oblasti firemní analytiky a prostředí serverové či desktopové virtualizace, které vyžadují mimořádně vysoký datový výkon.

Oproti velmi nákladným all-flash polím založeným na speciální architektuře používá systém Fujitsu ETERNUS DX200 S3 vysoce výkonnou, avšak standardní systémovou architekturu, což pomáhá snížit pořizovací cenu systému až o 80 procent. Kromě toho systém Fujitsu nevyžaduje žádné zdlouhavé a složité ladění či konfiguraci, lze jej velmi rychle nastavit a během několika minut je připraven k provozu, takže šetří čas i náklady.

Další článek: USB.org poprvé ukázalo návrh oboustranného konektoru Type C

Témata článku: Výkonný SSD, Plná zátěž, Měření času


Určitě si přečtěte

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF