Vykupto.cz spouští pro partnery unikátní formu propagace

Vykupto.cz spouští pro partnery unikátní formu propagace

Slevový server Vykupto.cz, dvojka na tuzemském trhu, spouští pro vybrané partnery novou formu propagace. Ve speciálních akcích s názvem „Cenové bomby“ získají exkluzivní prostor, zvýšenou návštěvnost svých běžných nabídek a především přísun zcela nových zákazníků. To vše za částečné poskytnutí svého zboží či služeb za extrémně nízkou cenu, často jen za jednu korunu.  

„Cenové bomby jsou speciální projekt, který je určen jen pro silné partnery. Ti se stávají sponzorem akce, která funguje jako promo jejich značky,“ vysvětluje Tomáš Bátrla z Vykupto.cz. Za sponzorství akce získávají partneři exkluzivní prostor, zesílenou návštěvnost svých běžných nabídek a především přísun zcela nových zákazníků. Nejen pro obchodníky, kteří v současné době spolupracují se slevovými servery, se jedná o unikátní reklamní mechaniku a příležitost pro zviditelnění své značky i produktů.

Na rozdíl od klasických nabídek slevových serverů jsou cenové bomby nabízeny zákazníkům v předem avizovaném čase. Jasně je také vymezeno množství, které je v rámci cenové bomby v nabídce a které lze za extrémně nízkou cenu prodat. V případě drobnějšího zboží to může být několik desítek až stovek, u zájezdů a pobytů bývají nabídky určeny jen pro jednotky lidí. Zásadní je přitom cena. Mezi cenovými bombami se nejčastěji objevují nabídky za 1 korunu. V případě dražších služeb, jakými jsou např. zájezdy, je to maximálně několik stovek korun. 

Forma propagace prostřednictvím cenových bomb je vhodná jak pro prodejce zboží, tak pro poskytovatele služeb, restaurace, cestovní kanceláře i ubytovací zařízení. „Všechny dosavadní nabídky vzbudily mezi zákazníky bez rozdílu velký ohlas,“ popisuje Tomáš Bátrla, spoluzakladatel Vykupto.cz, a dodává: „Kromě podpory prodeje a oslovení nových zákazníků oceňují všichni partneři také tisíce zobrazení své značky i po skončení aktuální akce.“

Po úspěšném rozjezdu jsou v plánu další kola cenových bomb. Na Vykupto.cz by se měly do budoucna objevovat pravidelně a stát se novým komunikačním kanálem i další možnou formou propagace pro dodavatele. Cenové bomby naleznete na adrese www.vykupto.cz/cenove-bomby.

Témata článku: Bomb, Nová akce, Běžný zákazník

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje