Výkonné servery od ASUSu a Cavium Networks

Praha 6.listopadu 2006 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) uvádí na trh serverovou základní desku NC-C38 a server N108-A1 podporující procesory Octeon CN38xx, které jsou založeny na platformě MIPS od společnosti Cavium Network a poskytují nejlepší síťové zabezpečení v oboru.
Výkonné servery od ASUSu a Cavium Networks

“Platforma Octeon od Cavium Networks je ideální pro poskytovatele řešení síťové bezpečnosti.  Kombinuje totiž výkonnou architekturu MIPS a vestavěné hardwarové akcelerační funkce včetně TCP offloadu, zabezpečení a komprese/dekomprese,” uvedl Allen Wang, viceprezident oddělení serverového výzkumu a vývoje firmy ASUS. “Díky integraci všech těchto funkcí do jediného produktu mohou technici informačních systémů vytvářet lépe zabezpečená síťová prostředí, která jsou cenově výhodná a snadno ovladatelná. NA-C38 a N108-A1 jsou pouze prvními výsledky naší spolupráce s Cavium Networks. V současné době pracujeme na produktech řady CN58xx.”

 

N108-A1 – 1U server pro spolehlivé operace se sítí

N108-A1, první výrobek firmy ASUS v provedení 1U, optimalizovaný pro umístění do racku, poskytuje síťové zabezpečení a představuje precizní a spolehlivou platformu.
ASUS nabízí dvě řešení: N108-A1 je dodáván s měděnými porty 4+ 4 Gigabit Ethernet
(4 s možností bypassu) a N108-A1F, který je vybaven 4 měděnými Gigabit Ethernet porty a 4 SFP optickými Gigabit Ethernet porty. N108-A1 je navíc k dispozici s jedním rozšiřujícím slotem PCI-X pro případné budoucí upgrady.  

Oba modely disponují uživatelsky přívětivými LCD a LED panely, zobrazujícími hlášení o stavu systému v reálném čase a zprávy pro jeho pohodlnou správu.

 

NA-C38 – flexibilní serverová platforma pro přizpůsobení požadavkům zákazníků

Serverová základní deska NA-C38, používaná v N108-A1, je vhodným řešením pro uživatele, kteří vyžadují vysokou úroveň možností vlastních úprav. Podporuje různé procesory Octeon, RLDRAM a flexibilní alternativy DIMM. Deska je navržena s cílem poskytnout nejlepší kombinace pro uspokojení nejrůznějších potřeb. Navíc NA-C38 dále nabízí rozhraní CF pro načítání RTOS a upravených aplikací se schopností rychlého spouštění.

 

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com.

 

 

O společnosti ASUS

ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je předním výrobcem kompletních 3C řešení. Portfolio jejích produktů zahrnuje notebooky, základní desky, grafické karty, optická zařízení, informační systémy, stolní PC, servery, bezdrátová zařízení, mobilní telefony a síťová zařízení. Díky prvotřídním technologickým schopnostem a díky rozmístění poboček a zastoupení po celém světě je společnost ASUSTeK schopna poskytovat inovativní řešení spotřebitelům, firmám
i zákazníkům z řad originálních výrobců zařízení (OEM/ODM). Společnost je dlouhodobě jedničkou v oblasti základních desek a grafických karet pro počítače a patří mezi deset nejvýznamnějších světových výrobců notebooků, optických zařízení, širokopásmových modemů a celé řady dalších produktů.

 

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

 

Lenka Vokůrková                                              Jan Jirák                      

PRAM Consulting                      nebo     ASUSTeK Computer Inc

lenka.vokurkova@pram.cz                                 jan_jirak@asus.com

 

 

 

 

 

 

Témata článku: Servery, RTOS, Bypass, Gigabit, Lenka

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje