Výkonné notebooky pro moderní digitální zábavu

17. dubna 2011
Google Video definitivně končí
Výkonné notebooky pro moderní digitální zábavu

SpolečnostToshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, představila notebooky určené především pro vyznavače digitální zábavy. Modely Satellite P750/P755 a Satellite P770/P775 spojují kvalitní multimediální funkce s výkonností a s vysoce odolným designem. Tato moderní centra zábavy budou uvedena na trh v Evropě, na Středním východě a v Africe ve druhém čtvrtletí roku 2011.

Kvalitní obraz i zvuk

Nové, zábavně orientované notebooky Satellite P750/P755 a Satellite P770/P775 uspokojí potřeby filmových a hudebních nadšenců. Jednoduše si poradí s náročnými multimediálními úkony díky výkonným procesorům druhé generace Intel®. Širokou škálu funkcí, jako je např. HD a HD+ a podsvícení LED displeje navíc doplňuje výkonná grafická karta nVidia®, Blu-rayTM ROM a přepisovací optická mechanika s možností nahrávání, přepisování a přehrávání. Dokonalý obraz u notebooků řady Satellite P doplňují vestavěné reproduktory Harman/Kardon® s technologií Dolby® Advanced Audio, které poskytují bohatý a dynamický zvuk. Díky podpoře pro Intel® Wireless Display může uživatel snadno bezdrátově převést obsah notebooku na velkou televizní obrazovku.

Klepněte pro větší obrázek

Vdechnutí nového života do filmových knihoven

Oba notebooky řady Satellite P750/P755 a Satellite P770/P775 podporují promítání 3D obsahu přes výstup HDMI na 3D televizor. Filmy ve formátu 3D lze přehrávat buď z 3D média DVD, nebo z 3D disku Blu-ray. Díky výpočetnímu výkonu notebooků a dokonalému převaděči z formátu 2D na 3D dokáží nové modely řady P přidat 3D hloubku i do filmů ve formátu 2D svýjimkou počítačových her 3D.

Nepřehlédnutelný design

Modely Satellite P750 a P770 mají sametově černý design s povrchem odolným vůči otiskům, zvýrazněný zrnitou strukturou na krytu displeje a okolo klávesnice. Lesklé a hladké okraje dodávají nezaměnitelný kontrast. Modely Satellite P755 a P775 přichází v ještě noblesnějším designu s metalickým odstínem. Nabídku doplňuje model s bílou podsvícenou klávesnicí, která notebooku dodává nepřehlédnutelný estetický charakter

Další článek: Google Video definitivně končí

Témata článku: Notebooky, Podsvícení, Harman Kardon, Gmbh, Výkonný model, Multimediální centra, Harman, Podsvícená klávesnice, Led televizory, 3d televizory, Kvalitní klávesnice, Nové televizory 2016, Funkce počítačové klávesnice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší