Vydavatelství Grafika Publishing spustila Printing.cz

10. února 2002
Nová Java 2 verze 1.4
Vydavatelství Grafika Publishing spustila Printing.cz - jediný český server určený pro zadavatele tiskových zakázek
Vydavatelství Grafika Publishing spustila Printing.cz

Praha 30.1.2001 - Společnost Grafika Publishing, vydavatel prestižních oborových serverů Grafika.cz, MujMAC.cz, Webtip.cz, Builder.cz a dalších, oznamuje spuštění zcela nové verze informační centrály Printing.cz.

 

Printing.cz je určen výhradně zadavatelům tiskových zakázek, kteří zde mají možnost jednak nalézt články provázející danou problematikou a především využívat řadu interaktivních služeb. Patrně nejzajímavější z nich je přehled cen typizovaných tiskových zakázek nabízející i občasným zadavatelům tiskových zakázek získat okamžitě přehled o cenách, za které lze v České republice podobné tiskoviny vyrobit. V přehledu jsou zpracovány kalkulace nejčastěji produkovaných tiskovin jako např. letáky, spisové desky, vizitky, brožury, samopropisující formuláře a další.

Druhou jedinečnou službou je on-line adresář tiskáren a grafických studií. Jeho výhodou je především skutečnost, že základní záznam si mohou společnosti zadávat do systému bezplatně a to i včetně podrobného rejstříku používaných zařízení, podle kterého bude možné koncem prvního čtvrtletí letošního roku v adresáři také vyhledávat. Uživatelé adresáře mají na druhou jistotu aktuálnosti záznamů, neboť neaktualizované záznamy starší 6 měsíců jsou z adresáře automaticky vyřazovány. "Jsme rádi že můžeme zadavatelům tiskových zakázek hledající kontakty na studia a tiskárny nabídnout řešení hodné dnešní doby, kdy cena aktuálních informací neustále stoupá. Současně jsme přesvědčeni, že adresář serveru Printing.cz se stane nejvyužívanějším zdrojem kontaktních polygrafických informací, neboť tištěné informační zdroje s často velmi neaktualizovanými údaji nemohou poskytovat ani vzdáleně srovnatelné služby" říká Jan Březina, jednatel společnosti Grafika Publishing.

Soubor služeb následně uzavírá diskuzní fórum a systém poptávek po tiskových zakázkách, kdy mohou zadavatelé sami oslovovat automatizovaným systémem množství tiskáren zapojených do systému. Tato služba je provozována ve spolupráci se serverem Grafika On-line.

Printing.cz naleznete na adrese www.printing.cz

 

Společnost Grafika Publishing s.r.o. vznikla v roce 1999 s cílem poskytovat vysoce odborné informace a služby v oblasti polygrafie a digitálních technologií. Od svého založení čerpala z vysokého tvůrčího a inovativního potenciálu odborníků působících pod jejím jménem a během krátké doby dosáhla jedinečného postavení ve svém oboru. Bohatý znalostní potenciál oblastí polygrafie, grafiky, digitální fotografie umožnil pod značkou společnosti vybudovat navštěvované a prestižní internetová média, ze kterých měsíčně čerpá zkušenosti, rady a inspiraci přes 100 000 čtenářů. Vlajkovou lodí je v této oblasti server Grafika On-line (www.grafika.cz) zaměřený na denní zpravodajství z oboru. Své stálé čtenáře si postupně získal server Mujmac.cz (www.mujmac.cz), jediné české denní zpravodajství o počítačích Apple Macintosh. Znalostní databázi polygrafických postupů a jedinou on-line interaktivní databázi firem na českém Internetu z oboru polygrafie provozuje Grafika On-line na serveru Printing.cz (www.printing.cz). Informace z blízkých oborů webdesign a fotografovaní nacházejí pravidelní i příležitostní čtenáři na serverech Webtip.cz (www.webtip.cz) a Fotografování.cz (www.fotografovani.cz). Provoz všech zpravodajských serverů je zajišťován nejen vlastním redakčním systémem schopným spravovat publikované informace na všech médiích a distribuovat je velkému množství čtenářů, ale také množství interaktivních služeb, které vesměs také pocházejí od programátorů Grafiky Publishing. Postupné pronikání na trh e-businessu vedlo až k akvizici úspěšného a jedinečného zpravodajského serveru Builder.cz (www.builder.cz) sloužícího ke sdílení programátorského know-how. Drtivá většina serverů vydávaných společností Grafika Publishing je auditovaná společností Taylor Nelson Sofres a audity jejich návštěvnosti naleznete na serveru i-audit.cz. O úspěchu jednotlivých médií svědčí i zájem inzerentů, mezi které patří většina významných společností s příslušným zaměřením působící na českém a slovenském trhu.

 

Další informace naleznete na adrese http://www.grafikapublishing.cz nebo je poskytne:

 

Petr Podhajský, ředitel společnosti

tel.: 02/96 20 00 54

e-mail: podhajsky@grafika.cz

Váš názor Další článek: Nová Java 2 verze 1.4

Témata článku: Navštěvované médium, Neaktualizovaný systém


Určitě si přečtěte

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

Nejlepší programy z roku 2000: Další várka zapomenutých legend, které jste měli v PC

** Pokračujeme ve vzpomínání na prehistorické programy ** Pročetli jsme vaše tipy v diskuzi ** A všechny ty vykopávky spustili na Windows 2000

Jakub Čížek | 74

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

Testy procesorů Intel Comet Lake pro desktopy jsou venku. Teď už je jasné, jakého dostaly Ryzeny soupeře

** Embargo pro testy nových desktopových procesorů Comet Lake od Intelu skončilo ** Spousta recenzí a testů ukazuje výhody a nevýhody nových modelů ** Dokáží nové procesory konkurovat modelům od AMD?

Karel Javůrek | 47


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11