Vydavatelství EastMedia poroste s Microsoft Navision

Zástupce francouzské vydavatelské skupiny H3S v České republice přechází na nový informační systém.

Microsoft dnes oznámil zahájení implementačního procesu, který vydavatelské společnosti EastMedia, s.r.o. přinese všechny výhody podnikového informačního systému Microsoft Navision 4.0 (nyní součást Microsoft Dynamics) v úzké spolupráci s rodinou aplikací Microsoft Office a serverovým systémem Windows Server 2003. Implementaci provádí certifikovaný partner společnosti Microsoft AXIOM SW.

Rozhodnutí využít řešení Microsoft Dynamics společnosti Microsoft a služeb AXIOM SW vychází z výsledků výběrového řízení. Společnost EastMedia od systému Navision očekává zvýšení spolehlivosti a rychlosti zpracování informací, sjednocení obchodních procesů a informování o jejich průběhu.  

Manažerské výstupy systému Navision umožní efektivnější strategické a operativní řízení společnosti s možností flexibilně reagovat na aktuální situaci na trhu, a tím snižovat náklady a dosáhnout vyšší ziskovosti. Microsoft Navision usnadní také mezinárodní koordinaci aktivit společnosti ve vztahu k francouzskému ústředí H3S Group.

O společnosti EastMedia

EastMedia s.r.o. je českým zastoupením francouzské mediální skupiny H3S Group. První titul H3S Group vyšel v roce 1997, v současnosti celá skupina vydává 30 časopisů pod značkami Mag Immo a Offre Immobilière. V České republice EastMedia vydává časopis Mag Real , který je k dipozici zdarma profesionálům v obchodu s nemovitostmi.

Úspěšné působení společnosti je výsledkem práce týmu odborníků a úzce specializovaných poboček, které se soustředí na jednotlivé prvky vydavatelské práce.

O společnosti AXIOM SW AXIOM SW s.r.o. je stabilní společnost zabývající se implementací moderních podnikových informačních systémů. V roce 1994 jsme vstoupili do partnerské sítě Microsoft Dynamics. Jsme specialisté na řešení podnikových IS pro firmy z oblasti leasingu, pojišťovnictví, velkoobchodu, maloobchodu, výroby a řízení projektů. . Patříme mezi přední implementátory ERP řešení Microsoft Navision na českém a slovenském trhu.

Více informací o společnosti získáte na adrese www.axiomsw.cz.

O Microsoft Dynamics
Microsoft Dynamics je rodina řešení pro řízení financí, vztahů se zákazníky a dodavatelských řetězců, která pomáhají malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji. Tato integrovaná a adaptabilní obchodní řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

Váš názor Další článek: Nextra prodána! Kupující? GTS Central Europe

Témata článku: , , ,