Vydavatelství EastMedia poroste s Microsoft Navision

Zástupce francouzské vydavatelské skupiny H3S v České republice přechází na nový informační systém.
Vydavatelství EastMedia poroste s Microsoft Navision

Microsoft dnes oznámil zahájení implementačního procesu, který vydavatelské společnosti EastMedia, s.r.o. přinese všechny výhody podnikového informačního systému Microsoft Navision 4.0 (nyní součást Microsoft Dynamics) v úzké spolupráci s rodinou aplikací Microsoft Office a serverovým systémem Windows Server 2003. Implementaci provádí certifikovaný partner společnosti Microsoft AXIOM SW.

Rozhodnutí využít řešení Microsoft Dynamics společnosti Microsoft a služeb AXIOM SW vychází z výsledků výběrového řízení. Společnost EastMedia od systému Navision očekává zvýšení spolehlivosti a rychlosti zpracování informací, sjednocení obchodních procesů a informování o jejich průběhu.  

Manažerské výstupy systému Navision umožní efektivnější strategické a operativní řízení společnosti s možností flexibilně reagovat na aktuální situaci na trhu, a tím snižovat náklady a dosáhnout vyšší ziskovosti. Microsoft Navision usnadní také mezinárodní koordinaci aktivit společnosti ve vztahu k francouzskému ústředí H3S Group.

O společnosti EastMedia

EastMedia s.r.o. je českým zastoupením francouzské mediální skupiny H3S Group. První titul H3S Group vyšel v roce 1997, v současnosti celá skupina vydává 30 časopisů pod značkami Mag Immo a Offre Immobilière. V České republice EastMedia vydává časopis Mag Real , který je k dipozici zdarma profesionálům v obchodu s nemovitostmi.

Úspěšné působení společnosti je výsledkem práce týmu odborníků a úzce specializovaných poboček, které se soustředí na jednotlivé prvky vydavatelské práce.

O společnosti AXIOM SW AXIOM SW s.r.o. je stabilní společnost zabývající se implementací moderních podnikových informačních systémů. V roce 1994 jsme vstoupili do partnerské sítě Microsoft Dynamics. Jsme specialisté na řešení podnikových IS pro firmy z oblasti leasingu, pojišťovnictví, velkoobchodu, maloobchodu, výroby a řízení projektů. . Patříme mezi přední implementátory ERP řešení Microsoft Navision na českém a slovenském trhu.

Více informací o společnosti získáte na adrese www.axiomsw.cz.

O Microsoft Dynamics
Microsoft Dynamics je rodina řešení pro řízení financí, vztahů se zákazníky a dodavatelských řetězců, která pomáhají malým a středně velkým podnikům, velkým společnostem a divizím globálních podniků pracovat efektivněji. Tato integrovaná a adaptabilní obchodní řešení jsou dodávána prostřednictvím sítě specializovaných partnerů a napomáhají modernizovat a zlepšovat veškeré firemní procesy.

Témata článku: Microsoft, Axiom, Leasing

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky