Vyberte si správný notebook domů i do firmy

Vyberte si správný notebook domů i do firmy

Společnost Lenovo ve spolupráci se společností Intel spustily online projekt s názvem Správný notebook, který má uživatelům pomoci s výběrem vhodného notebooku.

Webové stránky www.spravnynotebook.cz nabízí návštěvníkům základní i podrobné informace o jednotlivých částech notebooku a poradí, na jaké funkce a parametry se zaměřit při výběru notebooku. Začínajícím uživatelům vysvětlí jednotlivé pojmy, se kterými se mohou setkat u popisu notebooků, zkušenější určitě uvítají přehled vychytávek, které dnešní notebooky nabízejí, a o kterých ani velká část pokročilých mnohdy ani netuší.

„Projekt Správný notebook má zákazníkům poradit, na které parametry a funkce se při výběru notebooku zaměřit, aby si vybrali ten nejvhodnější model, který bude odpovídat jejich potřebám. To se týká uživatelů, kteří notebook využívají ve firmě jako pracovní nástroj, i těch, kteří jej chtějí pro zábavu a domácí použití. Vzhledem k tomu, že pořízení notebooku patří stále k větší investici, je proto správný výběr velmi důležitý“, říká Robert Janásek, marketing manager společnosti Lenovo.

Na stránkách www.spravnynotebook.cz se dále návštěvníci dozvědí, jaké vybavení je možné k notebookům dokoupit tak, aby se zvýšila jejich funkčnost a zabezpečení. Nechybí ani rozdělení notebooků do segmentů pro domácnosti a pro firmy a popis jejich vlastností, kterými by měly disponovat.

Témata článku: Notebooky, Dnešní přehled, Notebook, Správná funkce, Rozdělená stránka, Začínající firma

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje