VUMSDataCom: DefensePro a AppDirector - nejlepší produkty roku 2009

2. února 2010
Videohádanka: hliníkové cosi
VUMSDataCom: DefensePro a AppDirector - nejlepší produkty roku 2009

AppDirector ocenění „Best in Global Load Balancing“ a DefensePro ocenění „Best in Behavioral Security“

Vítězné hodnocení udělené publikací Network Products Guide produktům AppDirector a DefensePro za rok 2009 získala společnost Radware a to:

  •  vítězství v kategorii behavioralní bezpečnosti (ochrana zejména proti útokům DDoS bez nutnosti použití IPS signatur) – DefensePro,
  •  vítězství v kategorii HW aplikační loadbalancery, v kategorii globální loadbalancing – AppDirector,

    Seznam všech vítězných kategorií hodnotící produkty z celého světa najdete na zde http://www.networkproductsguide.com/best/index.html

AppDirector je inteligentní řešení pro řízení aplikací, které zvyšuje výkon aplikací, celkovou dostupnost serverů, zabezpečení aplikací a rozšířitelnost aplikací přes sítě IP. Vlastníkům infrastruktury tak umožňuje zvýšit produktivitu a návratnost investic. Mezi hlavní vlastnosti patří schopnost transparentního přesměrování transakcí do veřejných a hybridních cloud datových center a schopnost za chodu rozšiřovat infrastrukturu.

DefensePro je síťový systém IPS (Intrusion Prevention System). Zařízení je založeno na řešení APSolute Immunity chránící aplikační infrastrukturu, takže zajišťuje nepřerušitelné fungování infrastruktury. DefensePro zahrnuje ochranu založenou na ochraně podle signatur (proti známým útokům a nechtěným průnikům) a behavioralní ochraně vytvářející signatury v reálném čase, takže dokáže ochránit před nově začínajícími útoky ještě v době jejich vzniku (zero-minute) a útoky nevedené proti zranitelnostem systémů.

Další článek: Videohádanka: hliníkové cosi

Témata článku: Celkové vítězství, Best, Zero, Guide

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší