VUMS DataCom podepsala distribuční kontrakt s Radwin

VUMS DataCom v těchto dnech podepsala distribuční kontrakt se společností Radwin Ltd. Její produkty byly doposud k dispozici pouze v distribučním kanálu společnosti RAD Data Communication pod značkou Airmux. Nový kontrakt vytváří přímý obchodní kanál pro distribuci produktů společnosti Radwin od výrobce k zákazníkům. Hlavní výhody tohoto nového uspořádání poznají zákazníci zejména v pružnějších dodávkách zařízení, v rychlejším přístupu k novinkám a v snadnějším řešení technických problémů.
VUMS DataCom podepsala distribuční kontrakt s Radwin

Produktovým manažerem produktů Radwin zůstává i nadále Martin Buroň ze společnosti VUMS DataCom a prvním produktem zařazeným do nabídky je mikrovlnný spoj WinLink-1000 (dříve v nabídce RAD Data Communications pod označením Airmux-200). Podpora řešení Airmux společnosti RAD Data Communications bude i nadále pokračovat, takže zákazníci mají jistotu, že všechny komponenty, software i příslušenství, budou plně kompatibilní.

Společnost Radwin vznikla jako technologická firma, zabývající se vývojem a výrobou mikrovlnné technologie, a prakticky veškerý svůj lidský potenciál směrovala právě do vývoje. Marketingová a obchodní stránka zůstávala dlouho v pozadí, takže v době, kdy první výrobky Radwinu spatřily světlo světa, neměla společnost vybudováno takřka žádné obchodní zázemí.

Díky spolupráci s partnerským distribučním kanálem mohla Radwin v minulosti přes partnerské společnosti RAD Data Communication a Ceragon Networks distribuovat své produkty. Tímto způsobem se dostávaly v minulosti také k zákazníkům do České republiky a prakticky neznámý produkt od neznámé firmy se během krátkého období jednoho toku stal úspěšným řešením pro operátory.

Váš názor | Apple představil Final Cut Studio 2

Témata článku: Software, Technologický vývoj, Rado, Úspěšný produkt

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší