VSHosting letos chystá expanzi v ČR a nově na Slovensko i do Maďarska

Společnost VSHosting, která je v současné době největším poskytovatelem managed serverových služeb v České republice a na Slovensku, v roce 2016 a 2017 přijme n desítky nových zaměstnanců. Stane se tak v rámci velké letošní expanze firmy. VSHosting zaznamenal meziroční nárůst o 30 %. Ten akceleroval i v souvislosti se zahraniční expanzí

Firma se totiž chystá v letech 2016 a 2017 expandovat kromě našich východních sousedů i do Polska a Maďarska. Netají se ani tím, že zemí, ve kterých má zájem působit, bude daleko více. V plánu je dále Německo, Velká Británie, a s projektem Snackhost chce expandovat dokonce i do USA. S rozšiřováním společnosti samozřejmě souvisí i rostoucí poptávka po pracovní síle. Nábor zaměstnanců firma již nedávno odstartovala. Nové pracovníky hledá například na pozice PHP a SQL programátor/developer, Angular a JavaScript vývojář nebo Senior Linux Guru. „Hledáme zejména nadšence z oblasti IT, kteří se budou chtít podílet na projektech s celosvětovým dopadem,“ říká Damir Špoljarič, ředitel společnosti VSHosting. Nejen v rámci náboru chystá firma v řádech několika týdnů spuštění nového webu s nově nabízenými službami, a to i v anglickém jazyce a následně v polštině a dalších jazycích.

Novou pobočku otevře firma v Bratislavě. Její spuštění je prozatím odhadováno na
4. čtvrtletí letošního roku. Pobočka bude mít charakter obchodního zastoupení společnosti a obchodně-realizační tým bude čítat až 10 zaměstnanců. Půjde zejména o profesionální obchodní zástupce se znalostí lokálního trhu. Nová pobočka bude určena pro slovenské, ale nově také maďarské klienty. Propojena bude s pražskou centrálou, která bude nově vzniklou pobočku koordinovat ve většině aktivit. Pro nové zaměstnance, kteří nejprve projdou externími odbornými kurzy ve specializovaných týmech, bude na nové pobočce připravena chillout zóna, malé sportovní a zábavní centrum a benefit ve formě služebního vozu. Aktuální nabídku pozic nabízí společnost na stránkách rostemespolecne.cz.

Společnost v srpnu roku 2015 otevřela Serverpark, nejmodernější datové centrum v České republice v hodnotě 250 milionů korun. Stavba dalšího datového centra, Serverpark 2, která bude nejekologičtějším datovým centrem v ČR, je naplánována na rok 2018. Bude skýtat kapacitu až 11 000 serverů, které budou zaplňovány v 5 fázích. I zde plánuje společnost postavit pro programátory a zaměstnance na dalších technických pozicích plně vybavené speciální ubytovací středisko. 

Další článek: YouTube bude vypadat jinak. Podívejte se, jak mu bude slušet material design

Témata článku: , , , ,