Všechny produkty GFI spolupracující s poštovními servery plně podporují Microsoft Exchange 2010

Všechny produkty GFI spolupracující s poštovními servery plně podporují Microsoft Exchange 2010

Společnost GFI Software, přední poskytovatel počítačové infrastruktury pro malé a středně velké společnosti (SMB),oznámila, že všechny její produkty spolupracující s poštovními servery nyní plně podporují Microsoft Exchange 2010. Konkrétně se jedná o produkty GFI FAXmaker, GFI MailSecurity, GFI MailEssentials a GFI MailArchiver.

Nová verze Exchange Serveru je navržena tak, aby uživatelům pomohla s dosažením maximální úrovně spolehlivosti a výkonu prostřednictvím funkcí, které usnadňují správu, chrání komunikaci, a které splňují i požadavky uživatelů na vyšší mobilitu.

„Nejnovější verze Microsoft Exchange nabízí uživatelům komplexnější, stabilnější a efektivnější poštovní server. Je mi potěšením oznámit, že produkty GFI spolupracující s Exchange Serverem tuto novou verzi podporují. Díky novým funkcím mohou uživatelé Exchange zvýšit svoji efektivitu a zrychlit pracovní tempo. Společnost GFI je Microsoft Gold Partnerem, a jako taková vždy dbá na to, aby její portfolio produktů podporovalo nejnovější operační systémy a další produkty Microsoftu. Zákazníci tak mají jistotu, že při přechodu na nejnovější platformu Microsoftu mohou bez přerušení pokračovat ve využívání našich produktů,“ vysvětluje Walter Scott, výkonný ředitel GFI.

„Naše vývojářské týmy nepřetržitě zkoumají možnosti integrace a podpory nových technologií implementovaných v produktech Microsoft s cílem umožnit zákazníkům instalaci ideálního řešení – a to kdykoli a na jakékoliv zvolené platformě,“ dodává W. Scott.

Pro více informací o produktech GFI FAXmaker, GFI MailSecurity, GFI MailEssentials a GFI MailArchiver navštivte prosím: http://www.gfi.cz/products/.

Témata článku: Servery, Exchange, Scott, Walter, Nejnovější verze, Nejnovější produkt

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?