VOLNÝ.CZ spojuje hledání se Zlatými stránkami a spouští nový firemní katalog

VOLNÝ.CZ spojuje hledání se Zlatými stránkami a spouští nový firemní katalog

25. září 2007. Česká telekomunikační společnost VOLNÝ, která provozuje portál VOLNÝ.CZ zahajuje spolupráci se společností Mediatel, vydavatelem seznamu Zlaté stránky. Na portálu VOLNÝ.CZ budou moci uživatelé nalézt kontakty ze Zlatých stránek. Současně VOLNÝ spouští i nový systém vyhledávání.

Spolupráce mezi společnostmi VOLNÝ a Mediatel spočívá ve spojení elektronického seznamu kontaktů firem Zlatých stránek s vyhledáváním na portálu VOLNÝ.CZ. Na stránkách volny.zlatestranky.cz tak nově uživatelé naleznou detailní kontaktní údaje firem a dalších subjektů  uvedených ve Zlatých stránkách.

Kontaktní informace ze Zlatých stránek se budou uživatelům zobrazovat jak v rámci klasického hledání v internetu, tak v nové kategorii hledání ve firmách.

„Spoluprací se společností Mediatel chceme uživatelům portálu VOLNÝ.CZ nabídnout pohodlnější hledání potřebných kontaktů a současně i detailnější informace. Propojení portálu se službou Zlatých stránek našim uživatelům přináší nejobsažnější databázi kontaktů nejen na firmy, ale i třeba školy, lékárny a další instituce“ uvádí Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

„Spolupráce rozšiřuje zásah Zlatých stránek a zvyšuje jejich hodnotu jako inzertního média. Naše inzerenty prezentujeme na internetu nyní nejen v rámci našeho katalogu a na idnes.cz, ale i na jednom z předních českých portálů -  VOLNY.CZ,“ uvádí Luboš Čipera, výkonný ředitel pro business development a vnější vztahy společnosti Mediatel.

Zlaté stránky se tak stávají jedinečným médiem, které inzerentům nabízí možnosti prezentace v tištěném a internetovém katalogu, na předním portálu VOLNY.CZ, na zpravodajském serveru skupiny MAFRA a nově i v formou reklamy v mobilních telefonech.

VOLNÝ.CZ současně mění systém vyhledávání. Stávající systém od poskytovatele Jyxo již totiž plně nevyhovoval nárokům uživatelů. Nově VOLNÝ.CZ přechází na vyhledávací systém Morfeo, který vyvíjí a provozuje Centrum.cz

Témata článku: Mobilní katalog, Detailní informace

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje