VOLNÝ zvyšuje rychlost internetu na 2Mb/s

28. únor 2007 - VOLNÝ, přední český telekomunikační operátor, zvyšuje rychlost internetového připojení ve vlastní síti. Stávající vysokorychlostní připojení 512 Kb/s vzroste na 2 Mb/s za stejnou cenu. Ve srovnání s nabídkou společnosti Telefónica O2 nabízí VOLNÝ novou rychlost trvale, ne jenom na první dva měsíce užívání. VOLNÝ chce tímto krokem pozvednout internet na vyšší úroveň a z rychlosti 2Mb/s vytvořit standard pro broadbandové zákazníky v České republice.
VOLNÝ zvyšuje rychlost internetu na 2Mb/s

VOLNÝ zvyšuje rychlost internetového připojení přes pevnou linku ve vlastní síti od 1. března 2007. Zrychlení se týká jak nových, tak stávajících zákazníků. Rychlost připojení se zvýší až čtyřnásobně. Místo současných 512 Kb/s získá zákazník připojení 2 Mb/s za stejnou cenu.

Zvýšení rychlosti je dostupné v rámci vlastní sítě VOLNÝ v Praze, Brně, Ostravě, Příbrami, Mladé Boleslavi, Kladně, Teplicích, Plzni, Pardubicích, Hradci Králové a v Olomouci. Pokrytí se za poslední měsíc navýšilo o více než 10% na současných 30% linek v ČR (více než 800.000 telefonních linek).
* cena je uvedena bez DPH.

 

Váš názor | Intel přestavuje již čtvrtou továrnu na 45nm

Témata článku: Internet, Olomouc, Mladý měsíc, Plzeň, Mladá Boleslav

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší