Volný TelefoNet získal cenu v odborné soutěži

Volný TelefoNet získal cenu v odborné soutěži

2. červenec 2007. VOLNÝ, přední český telekomunikační operátor, byl oceněn v odborné soutěži TOP Professional, která se v letošním roce zaměřila na projekty z oblasti telekomunikací. Tato soutěž je součástí projektu TOP PROGRAM, ve kterém jsou rovněž vyhlašovány kategorie TOP 10 ICT firem a TOP Systémových integrátorů. Cena byla udělena za službu VOLNÝ TelefoNet pro mobilní telefony s přístupem k  WiFi. VOLNÝ navíc přichází u služby VOLNÝ TelefoNet se speciálními letními cenami za volání do prázdninových destinací.

Odborná porota udělila cenu společnosti VOLNÝ za progresivní přístup k řešení konvergovaných služeb. Porota hodnotila nominované projekty dne 27. června 2007. Vybírala celkem z pěti nominovaných projektů a cenu udělila dvěma z nich. Jednu z cen získal VOLNÝ za službu VOLNÝ TelefoNet, která umožňuje využívat výhod VoIP telefonie u mobilních telefonů s přístupem k WiFi.
„Ocenění od odborníků si velmi vážíme. Služba VOLNÝ TelefoNet, která umožňuje využívat VoIP telefonie u mobilních telefonů je stále službou na českém trhu ojedinělou. Na vývoji této služby pracovali naši zaměstnanci spolu s techniky společnosti NOKIA, a společně tak vyvinuli skutečné konvergované řešení. Naši zákazníci nám dokazují, že je tato možnost pro ně velmi zajímavá. A nyní nám jedinečnost naší služby potvrdili i odborníci v oblasti IT a telco,“ dodává Clemens Wohlmuth, generální ředitel VOLNÝ.

Díky službě VOLNÝ TelefoNet mohou uživatelé mobilních telefonů čerpat všech výhod, které jim nabízí internetová telefonie. Volání přes mobilní síť nebo přes internet v současné době umožňují mobilní telefony NOKIA E60, E61, E61i, E65, N80IE a N95. Službu VOLNÝ TelefoNet může zákazník využít kdykoliv je připojený v dosahu bezdrátového vysokorychlostního internetu WiFi/ WLAN. Nastavení služby je velmi jednoduché a je možné ji nastavit prostřednictvím konfigurační SMS.

Váš názor Další článek: Asus A8Sr: první notebook s ATI Mobility Radeon HD 2400

Témata článku: Internet, WLAN, Mobilní telefony nokia 225, Telco, Mobilní telefony

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší