VOLNÝ spouští on-line půjčovnu filmů, výhodou je jednoduchý platební systém

VOLNÝ, přední telekomunikační operátor a provozovatel portálu VOLNÝ.CZ spouští vlastní on-line půjčovnu filmů. Zájemci si budou moci vybírat z široké nabídky filmů. Průměrná cena jednoho filmu je 45,- Kč. VOLNÝ Kinomania nabízí uživatelům vysokorychlostního internetového připojení VOLNÝ Internet další dimenzi zábavy.
VOLNÝ spouští on-line půjčovnu filmů, výhodou je jednoduchý platební systém

Služba VOLNÝ Kinomania (Kinomania.volny.cz) je dostupná od 17. ledna 2007. Nabídka obsahuje zhruba 200 titulů různých žánrů, jedná se o zahraniční i českou filmovou tvorbu. Cena za jeden film je v průměru 45,- Kč. Služba je určena pro zákazníky, kteří využívají internetové připojení či hlasových služeb od VOLNÝ.

Vybraný titul si uživatel stahuje do svého počítače. Oprávnění ke shlédnutí filmu je časově omezeno, a to po dobu 24 hodin.

Po spuštění filmu je zákazník vyzván k jeho úhradě. Ta probíhá prostřednictvím stávajícího účtu, který již zákazník služeb VOLNÝ využívá. Prostřednictvím uživatelského jména a hesla se zákazník přihlásí do uživatelského systému, kde provede příkaz uhradit. Není nutné jakékoliv nabíjení účtu, úhrady přes bankovní platební systémy atd. Zákazníkovi je celková částka za stažené filmy účtován v rámci pravidelné měsíční faktury za služby VOLNÝ. Provázanost platebního systému se zákaznickou databází VOLNÝ je využívána i pro další placené služby.

Služba VOLNÝ Kinomania, která je nabízena ve spolupráci se společností Alef0, doplňuje multimediální služby společnosti VOLNÝ. Jde např. o multimediální web Live.volny.cz, nebo chystanu službu VOLNÝ TV.

Témata článku: Internet, Volná tvorba, Hlasový příkaz, Platební systém

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?