VOLNÝ slaví úspěchy se službou VOLNÝ ADSL

Více než 5000 uživatelů si zvolilo v minulých několika týdnech vysokorychlostní internet VOLNÝ ADSL. Příznivé ceny již od 389 Kč za měsíc a politika bez omezování rychlostí (FUP) jsou hlavními výhodami, díky kterým je VOLNÝ ADSL od telekomunikačního operátora VOLNÝ nejvíce žádanou nabídkou vysokorychlostního ADSL internetu na českém trhu.
VOLNÝ slaví úspěchy se službou VOLNÝ ADSL

„Úspěch internetové služby VOLNÝ ADSL nás velice těší. Zaznamenali jsme pětkrát větší zájem než jsme očekávali. Jsem rád, že se VOLNÝ stal        nejrychleji rostoucím operátorem v ADSL službách u nás. Jak loňskou nabídkou revolučního internetu tak lednovým snížením cen VOLNÝ významně přispěl k výraznému nárůstu ADSL uživatelů,“ říká Michael Fried, generální ředitel VOLNÝ. „Je třeba poznamenat, že nenabízíme jen holé připojení, ale plnohodnotnou službu vysokorychlostního internetu, která díky nadstandardním parametrům splňuje nároky na moderní digitální domácnost.“

Nejen díky nejlepší cenové politice je VOLNÝ o krok vpřed před konkurencí. VOLNÝ poskytuje k VOLNÝ ADSL řadu přidaných služeb, které jsou u jiných operátorů draze placené či nadstandardní. VOLNÝ jako jediný operátor například poskytuje za 1 Kč ADSL modem/router s Ethernetovým i USB rozhraním, který je ideální pro domácí sítě, neboť umožňuje připojení více než jednoho počítače. Uživatelé automaticky získají pevnou IP adresu zdarma, která je nezbytná pro dostupnost zabezpečovacího zařízení. VOLNÝ navíc boří bariéry, když jako první přestal omezovat rychlosti při vyšším stahování dat. Díky těmto a řadě dalších výhod získají uživatelé u VOLNÝ nejlepší službu připojení k internetu, kterou mohou dále široce využít v digitální domácnosti či v kanceláři.

VOLNÝ jako první v lednu dramaticky snížil ceny za vysokorychlostní ADSL internet, který se rázem stal cenově dostupným pro každého. Nejprve nabídl půlmegabitové připojení VOLNÝ ADSL 512 o 30% levněji než konkurence. Služba VOLNÝ ADSL 512 nyní vyjde na 389 Kč měsíčně. Náročnějším uživatelům internetu je určeno extrémně rychlé připojení VOLNÝ ADSL 2048 za bezkonkurenční měsíční paušál 589 Kč bez DPH.

Dnes již uživatelé mohou surfovat na internetu přes telefonní linku, aniž by platily za paušál telefonní linku. Týká se to služeb pod názvem VOLNÝ ADSL Plus. Například vysokorychlostní připojení o rychlosti 1 Mbit/s, tj. službu VOLNÝ ADSL 1024 Plus, lze získat bez jakéhokoliv omezení a bez limitu dat už za 599 Kč měsíčně! Uvítají jej opravdu nároční uživatelé, kteří využívají internet k přenosu objemných dat, rádi sledují televizi přes internet či poslouchají zahraniční internetová rádia, potřebují připojení, u kterého by pro ně neplatily žádné měsíční datové limity.

VOLNÝ také navyšuje až čtyřnásobně rychlosti vysokorychlostního připojení VOLNÝ ADSL všem stávajícím uživatelům. Přechod uživatelů probíhá postupně a bude dokončen v průběhu několika měsíců.

Více o službách VOLNÝ ADSL naleznete na stránkách www.volny.cz nebo na bezplatné telefonní lince 800 880 880. 

 


Poznámka pro redaktory

Akciová společnost Czech On Line je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb v České republice. Patří k nejdynamičtěji rostoucím alternativním poskytovatelům ADSL služeb a největším poskytovatelům internetového připojení. V roce 2005 se stala jedním z prvních poskytovatelů VoIP služeb na českém trhu. Na českém trhu působí Czech On Line od roku 1995. Jejím 100% vlastníkem je největší rakouský telekomunikační operátor Telekom Austria. Společnost poskytuje služby pod značkou VOLNÝ, které zahrnují hlasové, internetové, datové služby, síťová řešení, web hosting, server housing a řadu dalších služeb s přidanou hodnotou.

Czech On Line je držitelem certifikátu Microsoft Certified Partner, zakládajícím členem sdružení NIX.CZ, CZ.NIC a aktivním členem Asociace provozovatelů veřejných telekomunikačních sítí (APVTS) a její sekce AORTA. Více informací o společnosti a službách naleznete na www.volny.cz .

Témata článku: Internet