VOLNÝ radikálně snížil ceny za volání se službou TelefoNet

Telefonování se službou TelefoNet je nyní ještě výhodnější. Až o 50% levněji mohou nyní volat uživatelé telefonní služby VOLNÝ TelefoNet, kterou poskytuje telekomunikační operátor VOLNÝ. Snížení cen proběhlo u všech tarifů služby VOLNÝ Telefonet. Pocítí jej jak domácnosti tak firemní uživatelé, kteří nyní například mohou volat do evropských států již od 0,99 Kč za minutu.
VOLNÝ radikálně snížil ceny za volání se službou TelefoNet

„VOLNÝ TelefoNet je skutečně průlomovou službou IP telefonie u nás. Nejenže s ní mohou uživatelé volat poprvé po celé republice zcela neomezeně za stálý měsíční paušál, ale poprvé se volání do zahraničí stává pro firemní zákazníky výhodnější než poslání SMS zprávy,“ říká Michael Fried, generální ředitel VOLNÝ, a dodává: „V sousedním Německu se podle posledních výzkumů již nyní v každé čtvrté firmě implementuje či testuje VoIP řešení. S radostí pozorujeme, že i naši domácí i firemní uživatelé zjišťují, jaké výhody jim IP telefonie přináší. VoIP služby jsou i zásluhou našich aktivit technologicky vyzrálé, uživatelsky jednoduché a příjemné, potenciál úspor u provozních nákladů je značný a podmínky na trhu s internetovými službami velice výhodné.“

Ke snížení cen přistoupil VOLNÝ u všech tarifů služby TelefoNet pro domácnosti i firemní zákazníky s platností od 1. února. VOLNÝ stále jako jediný telekomunikační operátor nabízí neomezené místní i meziměstské volání po celé ČR za měsíční paušál, který je 399 Kč pro domácnosti nebo 699 Kč pro firmy. Na rozdíl od jiných operátorů však mohou uživatelé u VOLNÝ využít také tarify, kdy nemusí platit vůbec žádný paušální poplatek, a přesto telefonují za  minutové sazby od 39 haléřů za minutu. Volání v síti VOLNÝ je u všech tarifů zdarma.

Pro domácnosti a firmy, které používají jakékoliv rychlé připojení k internetu, je VOLNÝ TelefoNet ideální volbou pro pevnou telefonní linku. Na jedné straně poskytuje všechny funkce, na které je uživatel zvyklý u pevné telefonní linky, a na druhé nabízí mnohem víc než jen úsporu nákladů. Díky připravovanému novému systému webového ovládání telefonních funkcí bude možné kdykoliv a odkudkoliv z počítače s přístupem na internet jednoduše a přehledně nastavit přesměrování hovorů na jiné pevné či mobilní číslo, hlasovou schránku, povolit či zrušit identifikaci hovorů a prohlédnout si uskutečněná nebo ztracená volání.
Nový ceník služby VOLNÝ Telefonet je k dispozici na http://telefonet.volny.cz

O službě VOLNÝ TelefoNet
VOLNÝ představil službu VOLNÝ TelefoNet, první neomezené volání do pevných sítí v ČR za měsíční paušál v ČR, na začátku října 2005. Poprvé si tak uživatelé mohli vyzkoušet neomezené volání bez minutových poplatků za místní a meziměstská volání – domácnosti za 399 Kč (tarif Doma Nezavěšuji) a firmy za 699 Kč (Office NoLimit). U dalších dvou tarifů domácnosti (Doma BezPaušálu) a firmy (Office MiniPrice) neplatí žádný paušální poplatek a výrazně ušetří díky nejvýhodnějším minutovým sazbám na trhu. Uživatelé se tak mohou oprostit ze závislosti na dominantním operátorovi a platbách za pevnou linku, a zároveň ušetřit výdaje za telekomunikační služby.

Služba využívá k přenosu hlasu internetové připojení s doporučenou minimální rychlostí 128 kbit/s v obou směrech a technologii Voice over IP. Služba je nezávislá na technologii i na poskytovali připojení. Telefonování probíhá stejně jako při klasické telefonii.

Váš názor Další článek: IDC: Windows v prodeji serverů první, Unix po letech vytlačen na druhé místo

Témata článku: Internet, Neomezený tarif, Pevná linka, Minimální náklady, Značné snížení, Domácnost, Dominantní služba, Telefonní linka, Měsíční poplatek, Značný rozdíl

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší